Під спів гурту "Rock-H" хмельничани з дітьми пробивалися до гостини Миколая

Під спів гурту "Rock-H" хмельничани з дітьми пробивалися до гостини Миколая
  • У Хмельницькому засвітили новорічні вогні на головній ялинці міста біля кінотеатру Шевченка.
  • Послухати святковий концерт та завітати до гостини Миколая прийшло більше 200 хмельничан. 
  • Як тільки Миколай зайшов у гостину, містяни кинулись до дверей, аби першими отримати подарунок. 

Хмельничани почали збиратись біля кінотеатру Шевченка ще з четвертої години. Ті, що прийшли разом з малечею, відразу займали чергу до гостини Святого Миколая. Інші ж куштували смаколики, які продавали на святковому ярмарку. Дехто відразу зайняв місце біля сцени. 

Рівно о 17:00 під бурхливі аплодисменти на сцену вийшов танцювальний ансамбль. За ним маленькі артисти заспівали пісні про Новий рік. Потім почали кликати Миколая і його помічницю.

Разом з ними і дорослі, і дітвора у зворотньому відліку рахували час до відкриття головної ялинки. Як тільки новорічна красуня засяяла, Миколай рушив до своєї гостини роздавати подарунки.

Відео дня

Тоді ж почалось найцікавіше. Батьки намагались просунути свою дитину першою отримати презент з рук Миколая. Подекуди малеча не витримувала і починала плакати, а деяких заспокоював Чудотворець з солодким подарунком. В той час на сцені з'явився гурт "Rock-H", який приїхав до Хмельницького з Мукачева. Хлопці заспівали для містян свої найкращі хіти. 

Дітки з нетерпінням чекали, коли з'явиться МиколайБатьки з малечею зайняли чергу до гостини ще за годину до початку концертуЧудотворця кликали і піснями, і танцямиОсь такі солодкі подарунки підготували для маленьких хмельничанЧерга до Миколая стояла аж до Проскурівської

Діти казали Миколаю, що були чемними весь рік

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.

Коментарі (7)
  • Vladislav Voedilo
    Рокаш за 32000 гривень це хіба що з дорогою на нєопланє
  • Vladislav Voedilo
    Рокаш за 32000 гривень це хіба що з дорогою на нєопланє
  • Мастер Автополив
    А потом москали ржут с богатых, гидных и заможних украинцив
  • Ліза Міронова
    ті несамовиті батьки... не бачили солодкого чи шо... нашо так товктись?
    Anna Boyko reply Ліза Міронова
    а до чого тут подарунки?  я б наприклад хотіла б щоб моя дитина розповіла віршика св.Миколаю, а вона і сама не могла дочекатися коли розповість, цілими днями напротязі двох неділь, тільки й про це говорила(правда ми в садочку розповідали, бо там дійсно не пройдеш з малими дітьми)
    Vladislav Voedilo reply Anna Boyko
    Не тримайте дітей на протязі протягом тривалого часу
    Дмитрий Максимин reply Ліза Міронова
    Шара)))
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Хмельницького за сьогодні
21:01 На п'ятницю – штормове попередження. Прогноз на 4 липня для Хмельниччини 20:11 На 137 вулицях відключатимуть світло у Хмельницькому 4 липня (АДРЕСИ) 19:52 У Хмельницькому попрощалися з Віктором Дітковським, який поліг на Донеччині photo_camera 19:27 Робота у Хмельницькій області. Вакансії та зарплати Від читача 17:32 Сучасний кінологічний центр на Київщині: турбота про безпеку, а не «розкіш за бюджетні кошти» 18:57 «Медичний Оскар» отримали четверо працівниць Хмельницької обласної лікарні 18:22 Хмельницький попрощався з викладачем та захисником України Олександром Паламарчуком photo_camera 17:47 Хмельничанин отримував пенсію після смерті товариша. Був суд 17:03 На Хмельниччині медики психінтернату «торгували» пацієнтами 16:28 Ректор Хмельницької прикордонної академії пішов з посади 15:53 «Ми обшукали все»: рідні про зникнення Галини Дроговишко з Хмельниччини 15:29 У Хмельницькому оновили систему вуличного освітлення 14:54 На Хмельниччині прийшла повістка загиблому Герою: що відповіли у ТЦК 14:16 На Хмельниччину повернулись з полону двоє захисників (ФОТО) 13:42 Новий керівник хмельницької прокуратури отримав заступників: хто вони 13:13 На Хмельниччині стрімко зростає захворюваність на кір 12:30 Розпочав роботу проєкт для підтримки малих та середніх аграріїв України — Open Agri Club (новини компаній) 12:10 Новий графік роботи колеса огляду і зоокуточка в парку Чекмана play_circle_filled 11:17 Шпигував за авіацією: на Хмельниччині судитимуть агента фсб 10:33 Аварія біля Бокиївки: водій Renault помер в лікарні play_circle_filled photo_camera
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому
keyboard_arrow_up