Пітбуль загриз чихуахуа: поліція відкрила кримінальне провадження

Пітбуль загриз чихуахуа: поліція відкрила кримінальне провадження
  • З пащі пітбультер'єра тварину не вдалося врятувати. 
  • Поліцейські опитали усіх свідків і вирішили, що штрафом власник не відбудеться. 
  • На нього завели кримінальну справу. Що загрожує чоловікові?

Подія сталася вчора, 12 березня, неподалік собору на Володимирській. Собака невеликої породи чихуахуа перебувала у своєму дворі та спостерігала за тим, що робиться на вулиці. Між ворітьми та асфальтом була невелика щілина. Саме через неї пітбультер'єр Рей виволік із двору маленьку тварину та загриз її. 

Згодом на місце викликали поліцію. За адресою працювало кілька екіпажів. Правоохоронці збирали покази свідків протягом чотирьох годин. Спочатку хотіли кваліфікувати справу за статтею 154 Кодексу України про адміністративні правопорушення (тобто за вигул без намордника). Планували скласти на чоловіка адмінпротокол та виписати штраф у розмірі 85 гривень.

Однак, після усіх показів очевидців, слідчі внесли відомості до ЄРДР за іншою статтею. І вже не адміністративного, а кримінального кодексу. По факту правоохоронці відкрили кримінальне провадження за частиною 1 статті 299 ККУ (жорстоке поводження з тваринами, що призвело до смерті тварини). Тепер власнику пітбультер'єра загрожує арешт на строк до шести місяців або обмеженням волі на строк до трьох років. Тобто чоловіка можуть відправити на громадські роботи. 

Відео дня

Нагадаємо, що загибла тварина була домашнім улюбленцем трьох маленьких дітей. Про це розповів її власник Павло. Чоловік подарував їм Чіпа на Новий рік. Власник пітбуля свою провину визнав. Він розповів журналістам vsim.ua, що відпустив Рея погуляти без намордника. Мовляв, тварині не вистачає вітамінів і він любить гризти траву. Згодом Рей втік та виволік з двору Чіпа. За словами власника, він не зміг забрати маленьку тварину із пащі свого улюбленця.

Детальніше про це читайте в матеріалі На Володимирській пітбуль без намордника загриз дорогу чихуахуа.

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Facebook, Telegram, Instagram, Viber та YouTube.

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.

Коментарі (9)
  • Михайло Заклецький
    На місті собачки могла опинитися дитина . Тут власника на довічно за таке треба саджати , аби інші думали .
    Heathen V reply Михайло Заклецький
    А ще в двір могла впасти ракета випущена з Байконура.
  • Любовь Прушинская
    Штраф 85 грв.ви що там подуріли?насмішка.його в тюрму
  • Андрей Петрович
    Цікаво як кармана собачка попала в зуби піта.
  • V.M. Varga
    Працювало кілька екіпажів... Чотири години опитували свідків... Ще загон спецназу треба було викликати.
    Петро Клеш reply V.M. Varga
    V.M. Varga фронтову авіацію,без неї тут не олзібратись.
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Хмельницького за сьогодні
21:01 Чи буде дощ? Прогноз на 7 червня для Хмельниччини 20:30 Масштабні відключення світла фіксуються у Хмельницькому. Коли відновлять постачання 19:54 У Хмельницькому зросла середня зарплата: кому платять найбільше 19:12 На Хмельниччині зникла пенсіонерка: поліція просить допомоги (ФОТО) Від читача 16:19 Триває Всесвітній тиждень серцевого ритму: АРИТМІЯ (відео) 18:18 Хмельниччина попрощалась із 19-річним волонтером, розробником дронів – Максимом Старостіним (ФОТО) photo_camera 17:47 18 тролейбусів йдуть на списання. Скільки їх всього у Хмельницькому? 17:03 Працівниці «газової служби» обікрали п’ять пенсіонерок з Хмельниччини. Їх затримали 16:08 Яку роботу пропонують та скільки платять. Гарячі вакансії у Хмельницькому 15:36 ІІ Український форум - розвиток інтелектуального капіталу України в умовах війни (новини компаній) 15:29 У Хмельницькому обікрали кав'ярню. Судитимуть злодія 14:43 Град та шквали очікуються по області. Чого чекати хмельничанам 14:02 Відкриті вакансії у патрульну поліцію Хмельниччини. Які умови та зарплата 13:04 Хмельничани попрощались із добровольцем Павлом Матвеєвим photo_camera 12:01 Хмельничан кличуть до Університету третього віку: стартував набір photo_camera 11:38 На Хмельниччині збили крилату ракету та шість безпілотників 11:06 Конфлікт з ТЦК у Кам'янці: відкрили два кримінальних провадження 10:43 Хмельничани за кордоном: куди виїхали, як адаптуються, чи повернуться 09:24 Сусідній Тернопіль оговтується від обстрілу: що відомо про наслідки 08:42 Хмельниччина під ударом: в ОВА розповіли про наслідки нічної атаки
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому
keyboard_arrow_up