Як пережити стрес від війни: пояснюють поліцейські Хмельниччини

- На сайті поліції Хмельниччини вийшов матеріал з порадами щодо подолання стресу під час війни.
Хмельницькі поліцейські опублікували на сайті перелік порад для подолання стресу під час війни. Серед них наступні:
- Перш за все треба зізнатись у тому, що ви панікуєте, і це нормальна реакція організму на події навколо. Сирени, негативні новини, шок від втрати близьких та знайомих, неможливість сприймати нову реальність під час війни - одні з небагатьох факторів, які можуть зламати людину, або в найкращому випадку викликати тривогу.
- Одразу після чогось шокуючого людина зазвичай продовжує існувати “на автоматі”, ніби нічого й не сталось. Це захисний механізм, не треба дивуватись, що після певного часу людина повноцінно проживає подію та виплескує емоції щодо неї, зокрема страх та відчай.
- Аби не наражати себе на інформаційну атаку, не слід весь час шукати новини й слідкувати за перебігом подій. Дозуйте кількість інформації та виділіть окремий час для отримання новин. Користуйтесь тільки перевіреними джерелами інформації.
- Чимало планів й рутинних алгоритмів нашої повсякденності збилось, і якщо ви перебуваєте у відносній безпеці, саме час поновини планування дня, роботи, вільного часу. Так ви скоріше поновите нормальне життя.
- Відволікайтесь на позитивні частини життя. Хоч нам часто й вважається, що ми не заслуговуємо на відпочинок та позитив? поки триває війна, це не так. Аби пережити цей час, нам необхідні гарні новини, сміх та радість.
- І головне - холодний розум, найкраща на сьогодні зброя. У неординарному новому світі важливо зберігати спокій, аби врятувати життя собі й своїм близьким, не наражаючи їх на небезпеку через свої емоції та переживання.
Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.
‼️Коротко про головне — долучайся до нашого Telegram-каналу: https://t.me/vsimnews