Поліція шукає пасажирів автобуса, з якого випала 15-річна дівчина

Поліція шукає пасажирів автобуса, з якого випала 15-річна дівчина
  • Наталія під час руху випала з рейсового автобуса “Кам’янець-Подільський-Тернопіль”.
  • Вона вдарилася головою і померла дорогою до лікарні.
  • Свідків просять відгукнутися.

15-річна Наталія їхала додому в Підволочиський район із Хмельницької області. Рейсовий автобус “Кам’янець-Подільський-Тернопіль” був переповнений. Дитина стояла на сходах біля задніх дверей. За словами очевидців, в якийсь момент, між селом Колодіївка та селищем Скалат, дверцята відчинилися і вона випала.

Дівчинка сильно вдарилася головою об асфальт. З місця пригоди її забрала “швидка”. Однак врятувати Наталію так і не вдалося. Вона померла дорогою до лікарні. Про це повідомили на сайті ГУНП у Тернопільській області.

Подія мала місце 18 жовтня, близько 15-ї години. Поліцейські просять відгукнутися пасажирів, які перебували в рейсовому автобусі “Кам’янець-Подільський-Тернопіль” в той момент.

“Слідчі встановлюють причини нещастя і просять відгукнутися людей, які на момент ДТП перебували в салоні транспортного засобу. Будь-яка інформація може стати корисною для подальшого розслідування даного провадження і встановлення винних”, - йдеться у повідомленні на сайті ГУНП у Тернопільській області.

Повідомити інформацію можна на лінію "102" або за номером (068)-00072-21. Поліцейські зазначають, що анонімність гарантована.

Нагадуємо, що дана подія внесена в ЄРДР відповідно до статті 286 частина 2 ККУ (Порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особами, які керують транспортними засобами). Як встановило слідство, перевізник якому належить рейсовий автобус із Кам’янця-Подільського.

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Facebook, Telegram, Instagram, Viber та YouTube.

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.

Коментарі (4)
  • Евгений Малюк
    Двери того автобуса мог кто-то не закрыть при посадке.
  • Юрій Віщак
    Шановний Михайло! Автобус не був переповнений,і на прохання пасажирів до дівчини сісти на вільне місце,вона відмовилась.А коли автобус підкинуло на вибоїні, вона схопилась за ручку відкривання дверей і це спричинило падіння з автобуса.
    Сергій reply Юрій Віщак
    а хіба двері повинні відчинятися під механічним впливом пасажира? Виходить не справний механізм відкриття-закриття дверей!
  • Міша Заклецький
    Нікого шукати не потрібно . Тут 100% винен водій. Він допустив переповнення автобуса , що спричинило смерть людини . За недбалість має бути кримінальна відповідальність .
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Хмельницького за сьогодні
18:10 У понеділок — ожеледиця, на вихідні — морози: прогноз погоди у Хмельницькому на тиждень 17:19 На Хмельниччині попрощалися із загиблим захисником Віталієм Опаріним 16:17 Де у Хмельницькому не буде світла 15-19 грудня (АДРЕСИ) 15:15 Платну парковку біля «Либідь Плази» перетворили на ялинковий ярмарок Від читача 13:25 До уваги кореспондентів, які надсилають листи на офіційну електронну поштову скриньку Хмельницької митниці та митних постів Хмельницької митниці 14:18 Хмельницький і Козятин пов’язує вокзал: розповідаємо чому photo_camera 13:22 Хмельницька міськрада об’єднає рекреаційний центр «Берег надії» та табір «Чайка» 12:12 У Хмельницькій та Чорноострівській громадах відключатимуть газ (АДРЕСИ) 11:07 На пожежі в Богданівцях травмувався 79-річний чоловік 10:05 Рідним загиблих поліцейських з Хмельниччини вручили посмертні нагороди 09:00 Курс валют у Хмельницькому на сьогодні, 14 грудня (ІНФОГРАФІКА)
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому
keyboard_arrow_up