Полонне прощатиметься з загиблим в АТО 28-річним Мирославом Сливкою

Полонне прощатиметься з загиблим в АТО 28-річним Мирославом Сливкою
Фото з соцмереж
  •  Завтра, 30 січня, попрощаються із загиблим воїном батальйону імені генерала Кульчицького Мирославом Сливкою.
  • В центрі міста організують "живий коридор" для прощання з бійцем. 

 

Боєць Нацгвардії Мирослав Сливка помер від кулі снайпера в суботу, 27 січня. 28-річний хлопець родом із Полонного. Місто готується гідно провести героя в останню путь. 

Завтра о 11:15 жителі збираються на центральній вулиці Лесі Українки, щоб утворити "живий коридор". А в 11:30 з військовим попрощаються в міському будинку культури. Поховають Мирослава на місцевому кладовищі. Про це vsim.ua повідомили в Полонській райдержадміністрації. 

Нагадаємо, в зоні АТО Мирослав Сливка  служив майже два роки. Хлопець служив у 27-й бригаді Нацгвардії імені Кульчицького. За даними прес-центру АТО, в бійця поцілила куля снайпера в районі населеного пункту Верхньоторецьке.  Мирослав Сливка служив за контрактом з 4 квітня 2016 року. Був старшим солдатом.

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.

Коментарі (3)
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Хмельницького за сьогодні
19:39 Планові та аварійні відключення світла у Хмельницькому (ОНОВЛЮЄТЬСЯ) 18:16 3 мільйони на учнівські ідеї в Хмельницькому: як працює шкільний громадський бюджет 17:18 П’яний водій тікав від патрульних у Хмельницькому. Чим це закінчилося play_circle_filled 16:49 «Масяня, тримайся, все буде добре»: у Хмельницькому попрощалися з Євгенієм Галушком photo_camera Від читача 11:27 Представлялися латвійськими правоохоронцями: українські поліцейські ліквідували мережу кол-центрів, що ошукували громадян країн ЄС 16:26 На Кам’янеччині зупинили водіїв без права керувати транспортними засобами 15:48 У Хмельницькому попрощалися із ресторатором Євгенієм Котом 14:57 На Луганщині загинув кулеметник з Хмельниччини Василь Голянич 14:54 РЕБи, роботи і вакансії для ветеранів: плани нового керівника ДСНС Хмельниччини 14:01 Віддала всі свої гроші. Жительку Хмельниччини ошукали на 130 тисяч 13:02 19-річний житель Хмельницького району пограбував чоловіка на автостанції 12:51 Для хмельницьких закладів освіти придбали книг на 1,1 мільйона photo_camera 12:03 Перший науковий ліцей у Хмельницькому: коли відкриють та як туди потрапити 11:33 ДТП з мотоциклістом на Бандери: у поліції розповіли деталі 10:51 19 тисяч доларів за службу біля ХАЕС: судитимуть жителя Нетішина 10:07 Ключі, гаманці і тільки: що найчастіше забувають хмельничани у громадському транспорті 09:35 Понад 300 тисяч боргів: Хмельниччина в «жовтій зоні» у рейтингу боржників 09:00 Курс валют у Хмельницькому на сьогодні, 18 березня (ОНОВЛЮЄТЬСЯ) 21:01 На Хмельниччину йде похолодання: якою буде погода 18 березня
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому
keyboard_arrow_up