Пожежа у школі №1: що сталося та які причини

Пожежа у школі №1: що сталося та які причини
  • Вогонь спалахнув на четвертому поверсі будівлі ССЗШ №1 у Хмельницькому.
  • Дітей та працівників евакуювали.
  • Що відомо про обставини та причини події, дізнавалися журналісти vsim.ua.

Сьогодні, 19 вересня, навчальний процес у першій школі, що на вулиці Староміській, зірвав стійкий запах диму. Поряд зі спортивним залом загорілося підсобне приміщення. Там зберігалися мати та м’ячі. Дітей на той час у спортзалі не було, урок фізкультури проводився на вулиці.

Першим задимлення помітив охоронець, який і викликав рятувальників. Поки ті їхали, працівники школи викликали рятувальників та самотужки намагалися загасити пожежу. Освітяни ще до приїзду пожежних встигли вивести 395 дітей якнайдалі від небезпеки — у парк Чекмана. Також евакуювали 88 працівників.

Відео дня

Виклик надійшов о 10:03. Гасити пожежу прибули 10 пожежних машин та 42 вогнеборця. Також на місце події прибула карета швидкої, однак допомога лікарів нікому не знадобилася. Ліквідували займання о 10:57. Пожежа охопила площу розміром 35 квадратних метрів.

Як стало відомо журналістам vsim.ua, у червні цього року в навчальному закладі проводили позапланову протипожежну перевірку. Тоді фахівці ДСНС виявили 15 порушень.

— Згідно з чинним законодавством виненесено приписи усунути порушення, однак про подальші перевірки мені наразі не відомо. В області понад 1400 навчальних закладів й інформації по кожному я не маю, — каже керівник прес-служби Головного управління ДСНС Хмельницької області Андрій Козак.

У Департаменті освіти вважають, що пожежа сталася внаслідок короткого замикання. Таку версію журналістам vsim.ua повідомила виконуюча обов’язки директора Департаменту освіти та науки Людмила Корнієцька. Однак у ДСНС повідомляють, що процес встановлення остаточних причин пожежі займе до 10 днів.

Після пожежі уроки у школі скасували. За інформацією, яку vsim.ua надала директор ССЗШ №1 Олена Броварська, навчальний процес відновлять завтра, 20 вересня. Однак уроки на четвертому поверсі проводити не планують. Слідкуйте за оновленнями на vsim.ua.

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.

Коментарі (1)
  • Саня
    Оце директора прибацана на всю голову людина, добре що вона з універу Україна пішла, її всі ненавиділи там ) відновити навчання у школі, яка вчора горіла... правильно, навіщо перевіряти стан аудиторій після пожежі, навіщо щоб все вивітрилось )) )
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Хмельницького за сьогодні
09:40 ВСІМ Бізнес-ліга 2025: фотоогляд матчів 3 туру та 1/4 фіналу photo_camera 08:30 Курс валют у Хмельницькому на 13 травня 21:06 Чи дощитиме завтра: прогноз на 13 травня для Хмельниччини 20:48 Троє воїнів повернулись «на щиті» на Хмельниччину photo_camera Від читача 11:59 Поліцейські притягнули до відповідальності «блогерів», які напідпитку у прямому ефірі хизувались незареєстрованою зброєю👮‍♀️ 20:17 Коли прийде потепління – синоптики назвали орієнтовну дату 19:45 У Хмельницькому будуть відключення світла 13 травня (АДРЕСИ) 19:17 Родина три роки чекає тіло загиблого бійця з Хмельниччини 18:45 Хмельницький «Сокіл» — півфіналіст футзальної Екстраліги (ВІДЕО) play_circle_filled 18:30 «Слуга народу» хоче відкликати 5 депутатів міськради Кам’янця: у чому причина 17:55 На Хмельниччині громада «зекономила» на виплатах дітям-сиротам. Був суд 17:22 На Хмельниччині суд не дозволив ув’язненому піти служити: деталі 16:56 Палац спорту, нова школа та сміттєзвалище: дізналися, що з великими будівництвами у Хмельницькому 16:13 Двох підлітків вдарило струмом на даху поїзда у Хмельницькому 15:43 На Хмельниччині п’яний водій виїхав на бордюр на очах у поліції 15:05 Лікарські помилки і халатність: зібрали гучні історії на Хмельниччині 14:46 На Хмельниччині зафіксували рекорди холодної погоди 14:16 В якому стані підліток, що зазнав удару струмом на даху поїзда у Хмельницькому 13:38 Алкоголь, цигарки: у хмельничан вилучили контрафакт на 3,5 мільйони гривень 13:20 Дитячий шопінг без зайвих клопотів: магазини, які варто відвідати
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому
keyboard_arrow_up