Президент підписав закон про ринок землі

Президент підписав закон про ринок землі
president.gov.ua
  • Володимир Зеленський підписав закон про ринок землі, який Верховна Рада ухвалила 31 березня 2020 року. 

У вівторок, 28 квітня, президент України Володимир Зеленський підписав закон про запуск ринку землі. Документ набере чинності з 1 липня 2021 року. Про це повідомила пресслужба Офісу президента. 

Документ передбачає формування законодавчого поля для запровадження ринкового обігу земель сільськогосподарського призначення.

  • "Це історичний момент для всіх українців і для мене особисто. Україна чекала на цей закон від часу здобуття незалежності. Це була нелегка боротьба. Але ми знали, що робимо це для українців", – прокоментував під час підписання Володимир Зеленський.

Закон про відкриття ринку землі передбачає наступне: 

- перші три роки купувати земельні ділянки сільськогосподарського призначення до 100 гектарів зможуть виключно громадяни України.

- з 1 січня 2024 року таку можливість отримають юридичні особи, власниками яких є українці. Вони зможуть купувати до 10 тисяч гектарів землі. 

- заборонено продаж державних та комунальних земель.

- іноземці наразі не мають права купувати землю. Це питання буде вирішуватися на референдумі. 

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Facebook, Telegram, Instagram, Viber та YouTube.

 

 

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.

Коментарі (7)
  • Таня
    яка це госізмена? Гандураси тільки не мають ринку землі. А всі країни нормальні цим користуються. Але треба з головою
  • Руслан Белицкий
    Дайте украинцам по 2 га земли за заповитом Б. Хмельницкого тогда и торгуйте
  • Михайло Костецький
    правильне рішення. Хто читав розуміє - закон цілком нормальний, європейський. Ніхто ніяким іноземцям землю не віддає, смішно читати подекуди адептів ЮВТ
  • Яна Колотило
    Закон про землю давно треба було прийняти, і нарешті це вдалося. Є різні погляди на продаж української землі, а в цьому документі те, з чим погодилися усі сторони. Я от ніколи не могла зрозуміти, чому мама могла продати корову чи сарай, але не могла продати пай 🤦‍♀️🤦‍♀️
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Хмельницького за сьогодні
13:05 ДТП у Хмельницькому: госпіталізували мотоцикліста після зіткнення з авто 12:23 Басейн, лазня і чани на землях «Подільських Товтр»: на Хмельниччині судитимуть підприємця 11:43 Очільник поліції Кам’янеччини Василь Шкіндюк іде з посади 11:03 На Зарічанський викрили підпільний гральний заклад play_circle_filled Від читача 12:07 Лист, який коштуватиме вам мільйона: як не стати жертвою інтернет-шахраїв. 10:32 На Хмельниччині 63-річний чоловік напав на працівника ТЦК 10:10 Ціни на пальне у Хмельницькому (ОНОВЛЮЄТЬСЯ) 09:43 На «щиті» повертається воїн з Кам’янеччини Анатолій Захарчіч 09:00 Курс валют у Хмельницькому на сьогодні, 5 червня (ОНОВЛЮЄТЬСЯ) 21:01 Потепління і грози: погода 5 червня на Хмельниччині 20:22 Планові відключення світла у Хмельницькому 5 червня: адреси 19:41 У нацпарку на Хмельниччині зафіксували цвітіння рідкісних орхідей 19:11 На Хмельниччині попрощались із 7 воїнами, які були зниклими безвісти 18:46 На Хмельниччині мобілізували священника УПЦ 18:18 На Хмельниччині попрощались з воїном, який загинув від удару по потягу 17:41 Військовий з Хмельниччини передавав рф дані про ЗСУ та палив авто: як його покарали 17:06 Новачок розкритикував комунальників: які проблеми озвучив заступник Симчишина? 16:36 Втратив свідомість під час затримання та втік зі «швидкої»: подробиці інциденту у Хмельницькому (ВІДЕО) 16:01 17 жителів Хмельниччини отримали гранти для бізнесу на 6,3 млн грн 15:21 Двоє травмованих: у Хмельницькому районі сталась ДТП за участі 82-річного водія
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому
keyboard_arrow_up