Президент підписав закон, який спрощує ввезення імпортних автомобілів до України

Президент підписав закон, який спрощує ввезення імпортних автомобілів до України
Фото: dpchas.com.ua
  • Тепер не потрібно надавати сертифікат про відповідність авто екологічним нормам на кордоні.
  • Але при митному оформленні автомобіля такий документ все ж потрібно буде мати.

У понеділок, 21 травня, Петро Порошенко підписав закон про скасування перевірки відповідності транспортних засобів екологічним нормам при їх ввезенні до країни. Про це  йдеться на сайті Верховної Ради.

Відповідний закон скасовує необхідність мати сертифікат, який підтверджує відповідність автомобіля екологічним стандартам. Раніше його потрібно було пред'являти на кордоні при ввезенні автомобіля до країни.

Проте  на внутрішній митниці  при митному оформленні автомобіля такий сертифікат все ж потрібно буде надавати.

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.

Коментарі (1)
  • Sergiy Sivak
    Ви як завжди наплужили. Сертифікат потрібно при постановці автомобіля на облік в мрео
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Хмельницького за сьогодні
21:05 Загинули шестеро військових з Хмельниччини: дізнавайтесь їхні імена photo_camera 20:01 Хмельниччину накриє снігом на вихідних – синоптики попереджають про негоду 19:02 Менше темряви: в Україні обіцяють пом’якшення графіків відключень світла 18:19 «Принижувала волонтерів»: як покарали директорку департаменту після скарг Від читача 14:38 Організували масштабну шахрайську фінансову біржу: слідчі поліції повідомили про підозру учасникам організованої злочинної групи 17:30 У Хмельницькому попрощалися з воїном Юрієм Шороховим 16:54 Зі скандального зоокуточка у Хмельницькому вилучили виснажених тварин 16:18 У Хмельницькому патрульні розшукали водія маршрутки, який порушував ПДР (ВІДЕО) 15:55 «Він бив так, щоб не лишалося слідів»: як у Хмельницькому допомагають постраждалим від насильства 15:06 На місці удару в Тернополі працюють хмельницькі рятувальники: деталі photo_camera 14:30 Вся допомога для ветеранів онлайн: в Україні запрацювала платформа Ветеран PRO 13:51 «Залишилась дитина з інвалідністю»: у Хмельницькому попрощались з воїном Юрієм Холміцьким 13:12 Хотів уникнути служби за 12 тисяч грн: на Хмельниччині затримали військового 12:46 Левиці-утікачки з Хмельницького поїдуть в Африку (ФОТО, ВІДЕО) 12:12 Зарплата від 40 тисяч грн: у Хмельницькому стартував набір на курс “Монтаж сонячних електростанцій” від iSolar Academy (новини компаній) 12:04 На Хмельниччині перейменували ще три вулиці: залишилось змінити пʼять 11:23 У Хмельницькій громаді зафіксували лейкоз у корів: запроваджують карантин 10:58 Хто і як фінансує лікарні Хмельницького (ІНФОГРАФІКА) 10:12 Сьогодні на Озерній не буде води — прорвало водопровід 09:30 Вдарив військового ножем у груди: у Кам’янці затримали чоловіка
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому
keyboard_arrow_up