Президент відзначив званням "Мати-героїня" 20 жінок з Хмельниччини

Президент відзначив званням "Мати-героїня" 20 жінок з Хмельниччини
Фото ілюстративне
  • Почесне звання отримали матері, які виховали до восьмирічного віку п’ятьох і більше дітей.

 

Президент присвоїв 678 українкам звання "Мати-героїня". Про це повідомляє пресслужба глави держави.

  • "Президент України Володимир Зеленський підписав указ "Про присвоєння почесного звання "Мати-героїня". За материнську самовідданість, зразкове виховання дітей та забезпечення умов для їхнього всебічного розвитку відзначено 678 українських жінок", - йдеться у повідомленні.

Як зазначається, серед нагороджених – 108 мешканок Волинської області, 74 – Рівненської, 58 – Львівської, 53 – Чернівецької,49 – Закарпатської, 39 – Івано-Франківської,  34 – Одеської, 31 — Вінницької, 26 – Житомирської та 20 – Хмельницької області.

Також званням "Мати-героїня" відзначили 20 мешканок міста Києва, 17 – Донецької, 12 – Дніпропетровської, 14 – Запорізької, 16 – Київської, 9 — Кіровоградської, 2 – Луганської, , 16 – Миколаївської, 8 – Полтавської, , 7 – Сумської, 15 – Тернопільської, 15 – Харківської, 3 – Херсонської, , 18 – Черкаської,та 14 – Чернігівської області.

Нагадаємо, сьогодні у світі відзначають День матері.

Читайте також: Зеленський привітав українок з Днем матері

 Слідкуйте за новинами Хмельницького у Facebook, Telegram, Instagram, Viber та YouTube.

 

 

Додайте Всім.юа до вибраних джерел у Google

Коментарі (2)
  • Наталія Маярчак
    На мою думку, тут потрібно додати - народили і виховали 5 дітей до 8 річного віку , забезпечили дітей усім не обхідним і діти проживають в належних умовах
  • Alex Winter
    А точно виховали чи просто народили, щоб гроші отримувати за них?
    Поки зарано робити висновки.
    І чому не видають звання батько-герой? Діти не самі ж народились
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Хмельницького за сьогодні
17:36 17,4 млн грн на дороги Хмельницького: хто отримав найбільші підряди 16:51 На водія, який порушив ПДР на проспекті Миру, склали протокол play_circle_filled 15:55 Завершився фотоконкурс «Мій дім — незалежна Україна»: переможці отримали свої дарунки 15:41 Закупівля неякісних дронів у Нетішині: обвинувачують мера Супрунюка Від читача 14:24 Поліцейські вручили підозри ще чотирьом членам злочинної організації, яка ошукала громадян Латвії на понад 5,5 мільйонів гривень 15:11 Учнів та педагогів стає менше: що відбувається з освітою на Хмельниччині 14:04 Де найдешевші овочі у Хмельницькому: порівняли ціни на ринках та в супермаркеті 13:33 На двох вулицях Хмельницького буде ускладнено рух транспорту 12:43 Депутата від «Слуги народу» з Хмельниччини судитимуть за незадекларовані 14 мільйонів 12:02 Виїзд за кордон - 15 000: мама і син організували схему на Хмельниччині 11:25 TWICE — коли гардероб не диктує правила (новини компаній) 11:13 В Красилові чоловік влаштував наркопритон 10:45 На Хмельниччині п’яний водій перекинувся на Honda 10:17 За пограбування пенсіонерки засудили двох хмельничан 10:00 Ціни на пальне у Хмельницькому (ОНОВЛЮЄТЬСЯ) 09:29 10 вулиць Хмельницького залишились без водопостачання (АДРЕСИ) 09:02 Курс валют у Хмельницькому на сьогодні, 25 серпня (ІНФОГРАФІКА) 20:30 Погода у Хмельницькому: прогноз на тиждень 19:37 Планові та аварійні відключення світла у Хмельницькому (ОНОВЛЮЄТЬСЯ) 18:39 Будівництво дороги до індустріального парку обійдеться у понад 295,4 мільйона гривень
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому
keyboard_arrow_up