Президент звільнив Анатолія Катеренчука з посади голови Хмельницької РДА

Президент звільнив Анатолія Катеренчука з посади голови Хмельницької РДА
Фото з Фейсбук-сторінки Анатолія Катеренчука
  • Посадовець заяву про звільнення подав сам.

Анатолія Катеренчука звільнено з посади очільника Хмельницької районної державної адміністрації. Відповідний наказ підписав Володимир Зеленський.

Сьогодні, 18 червня, таке розпорядження з'явилось на сайті Президента.

«Звільнити Катеренчука Анатолія Федоровича з посади голови Хмельницької районної державної адміністрації Хмельницької області згідно з поданою ним заявою», - йдеться в розпорядженні Зеленського.

Відео дня

Як ми повідомляли, напередодні звільнення Анатолія Катеренчука з посади голови Хмельницької РДА погодив Кабінет Міністрів України.

Нагадаємо, Анатолія Катеренчука Президент призначив на посаду голови Хмельницької районної адміністрації 30 квітня 2022 року. До цього часу чиновник очолював Шепетівську райдержадміністрацію. Цю посаду він обіймав з квітня 2021. 

Також цьогоріч Анатолій Катеренчук отримав від Головнокомандувача Збройних сил України почесний нагрудний знак «За сприяння війську». А раніше був нагороджений відзнакою Президента України «за вагомий внесок у державне будівництво, розвиток місцевого самоврядування, волонтерського руху, активну благодійну і гуманітарну діяльність, громадянську мужність і самовідданість, вірність українському народові».

Що декларував Анатолій Катеренчук за 2022 рік, переглядайте в інфографіці. 

Читайте також:

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.

Коментарі (2)
  • Валентина Татаринська

    Морда тріщить.Від голоду певно бо війна.
    Сором і совість для бідних.Для бідних і війна
  • Віталій Олександрович

    Так накрав,що самому стидно стало

keyboard_arrow_up