Привокзальна площа у Хмельницькому: сквер чи базар?

Привокзальна площа у Хмельницькому: сквер чи базар?
Ремонт Привокзальної площі комунальники обіцяють завершити вже навесні. Базарчик, за який і досі триває суперечка між підприємцями та владою, поки на місці. Чи слід лишати торгівлю?

На те, аби площа отримала сучасний вигляд, з бюджету витратять 2,1 мільйона гривень.

Тротуарна плитка і асфальт, комунікації до фонтану та освітлення, перенесення зупинки та новий світлофор вже обійшлися у 1,2 мільйона. Такі дані надає Хмельницька міська рада. Роботи продовжать навесні. Майданчик озеленять, на площі встановлять декоративні ліхтарі, вуличні світильники, нові лавочки та сміттєві урни. Окрім цього, працюватиме фонтан.

Кіоски, на думку влади, не вписуються у зовнішній вигляд площі, тому торгівлю планують перенести. Підприємці, ж нагадаємо, з таким рішенням не погоджуються. Люди виходили на протест, щоб захистити свої робочі місця. На ринок по Заводській, запропонований владою, переходити відмовилися і пропонують свій проект - сучасний павільйон у центрі площі. А що думаєте ви?

Опитування

Чи потрібна торгівля на Привокзальній площі?

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.

Коментарі (16)
  • Богдан К.
    Вокзал -це візитівка  міста. Люди виходячи в місто бачать пере собою не надто привабливі кіоски. А тим, хто хоче купити печиво, потрібно пройти 20  метрів до сусіднього магазину, їх тим чимало, з поміркованими цінами.
  • Share Photo
    100%

    "Скільки можна панькатися із тими "бізнесменами"? Завести туди бульдозер і зачистити площу від того сміття! "
  • Виктор Венгров
    ну як на мене то просто так вигнати не вийде((( але і так залишати неможна. якшо в них є норм. документи на ведення торгівлі на цій території то зобовязати окультурити, якщо документів нема то можна було б звести норм торговий "куточок" де можна було б орендувати місце для торгівлі!! але якби ж не наша привичка давати хабарі і т.п. ...!!! це чисто моя думка!
  • Иванов Андрей
    В кожному місті є люди яким соромно жебрачити, от вони і продають городину, чи герань. Мені здається , що нам всім потрібна герань.  Але вигляд вокзалу дійсно жалюгідний, як зсередини, так і ззовні. Особливо коли приїзжаєш з іншого більш менш великого міста.
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Хмельницького за сьогодні
21:15 Графік погодинних відключень світла у Хмельницькому та області на 30 червня 21:01 Хмельниччину й далі накриватиме спека: погода на 30 червня 20:24 Відключення світла у Хмельницькому 30 червня: у списку понад 180 вулиць (АДРЕСИ) 19:41 «На щиті» — воїни з Хмельниччини: Олександр Бегдай, Володимир Холод та Сергій Якимов Від читача 12:14 Пропозиції до Бюджетної декларації на 2027–2029 роки 19:16 У Хмельницькому створять безбар'єрний маршрут від проспекту Миру до Соборної 18:42 У Хмельницькому 5 липня змінять маршрути громадського транспорту: перелік 18:15 Прихильницю УПЦ Кохановську відлучили від церковного життя 17:39 У Райковецькій колонії зареєстрували шлюб 17:02 На кордоні затримали жителя Хмельниччини, який вів чоловіка через гори 16:21 Синоптики попередили про грозу на Хмельниччині 29 червня 16:10 Експрес-відновлення серед тижня: де відпочити неподалік від Хмельницького та не випадати з роботи (новини компаній) 15:45 У підземці біля «Либідь Плази» встановлять ліфт для людей з інвалідністю 15:02 На Хмельниччині потонули двоє чоловіків: один із них — у Південному Бузі 14:39 Понад 53 млн грн збитків: на Хмельниччині викрили масштабну земельну аферу 14:04 У Хмельницькому та області аварійні відключення світла через спеку 13:26 На Хмельниччині викрили схему розтрати коштів на житло для дітей: четверо підозрюваних 12:55 Навіки 24 роки: у Хмельницькому попрощалися із Артемом Круком photo_camera 12:30 На Хмельниччині спека посилиться до +40°: фіксують температурні рекорди 12:12 На Хмельниччині заборонили відвідування лісів на період аномальної спеки
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому
keyboard_arrow_up