Масово сьогодні скуповували сало, м'ясо, ковбасу. Набирали повні кошики, які теж придбали на ярмарку, набором великодніх страв. Величезна черга була біля фургону з яйцями. Популярні прилавки з домашнім хлібом, сиром та маслом. Не проходять повз сухофруктів та пасхального декору. Чоловіки стояли в черзі на дегустацію закарпатських вин, наливок, не гербували і міцненьким коньячком.
Продавали на ярмарку все: крім звичних пасхальних смаколиків, торгують мукою, цукром, овочами та фруктами. Особливо популярна була посадкова картопля вищого сорту та саджанці різноманітних дерев, кущів. Продавці зʾїхалися з усієї області. Закликали до себе жартами, вабили різноманіттям вибору та, головне для покупця, давали скуштувати свій товар.
Журналісти vsim.ua дізналися ціни на популярні товари та запитали хмельничан про їхні враження від ярмарку.
Більшість покупців говорять, що прийшли на ярмарок поторгуватися та придбати щось смачненьке до великоднього столу. Та є і ті, що цілеспрямовано, ще здалеку, бачать знайомі перевірені точки і впевненим кроком прямують саме туди.
Дмитро із загальної маси яскраво виділяється своїми покупками. Говорить, що прийшов саме за саджанцями.
- Завжди купую саме Летичевські. За ними і приїхав. Знаю, що всі приймуться, стійкі до морозів, і ціни помірні (від 40 грн. за саджанець) Взагалі на ярмарку багато чого цікавого. Люди скупляються до Пасхи.
Пані Ванда, прийшла на ярмарок з чоловіком. Говорить, що ціни від ринкових не дуже відрізняються, але є багато оригінальних смаколиків.
- Щойно прийшли, але вже встигли придбати ребер, ізюму до Пасхи. Ціни не набагато менші за ринкові, але тут ми вже знаємо до кого йти. Постійно беремо у одних і тих же продавців. Нас якість влаштовує. Вибір в цьому році не надто багатий, але придбати щось смачненьке до столу можна.
Людмила з чоловіком Василем скуповують все потроху. Говорять, що ярмарком задоволені. Завжди можна сторгуватися, головне позитив та іскорка в очах.
- Ходимо до перевірених роками, ось купили у знайомого, до речі мого тезки, яблука, самі кращі яблука на базарі – Івашківські, - говорить, не на камеру, Василь.
Сам фотографуватися не хоче, а ось дружині доручає позувати з тезкою продавцем Василем.
- Ціни на ярмарку помірні, від ринкових іноді й дорожче буває, але завжди сторгуватися можна. У позитивних людей завжди все виходить, - посміхається Людмила. Сьогодні вже встигли придбати яйця. Зараз за чимось мʾясненьким підемо. Знаємо вже, де якісне і смачненьке знайти.
Не обходиться на ярмарку і без конфузів, у черзі за яйцями, пенсіонери скаржаться, що йти дуже далеко. Нарікають на владу та передають палкі привіти меру.
- Зробили не ясно для кого, як дійти назад не знаю. Вже другу годину стою у черзі за яйцями. Хіба так можна. Про, що той мер лише думає, палкий привіт йому передавайте, - нарікає, не на камеру, журналістам жінка.
Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.
Vladimir Padalko
Почему не на майдане?
Почему не на 100 метровке?
Почему не на паркинге Европы?
Почему не на ул.Озерной?
Почему не на мемориале славы?
Почему не на пляже?
В чем логика создани фактически 2-х одинаковых продуктовых рынков в обласном центре на расстоянии 500м один от другого?
Alexander Zacharkiewicz reply Vladimir Padalko
Говорунова Ирина
Oleg Palamarchuk
Alexander Zacharkiewicz reply Oleg Palamarchuk
IGOR reply Oleg Palamarchuk
Lena Penkal