Складаємо рейтинг найбільших проблем у Хмельницькому (ГОЛОСУВАННЯ)

Складаємо рейтинг найбільших проблем у Хмельницькому (ГОЛОСУВАННЯ)
  • Сайт vsim.ua вирішив запитати хмельничан про те, які проблеми в місті їх турбують найбільше.
  • Пропонуємо проголосувати і разом сформувати рейтинг головних «мінусів» Хмельницького, які потрібно перетворювати на «плюси».

Для того, щоб віддати свій голос, потрібно натиснути на кнопку «Vote». Особливістю голосування є те, що можна обрати одразу декілька варіантів. То ж вирішуйте і давайте разом складемо рейтинг проблем у Хмельницькому.

 

 

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.

Коментарі (47)
  • Вадим Лукашик

    Ось так має бути у кожному місті України, як зробили у Тернополі http://www.rada.te.ua/novyny/65268.html

  • Константин Цилимецкий
    а я пропоную здійснити елементарні речі: розмістити сміттєзбиральні (урни, ящики, контейнери, як забажаєте) на кожному перехресті, вздовж доріг та пішохідних зон, зобовязати власників торгівельних точок (магазини, ларьки та ін.) розміщувати біля входу/виходу сміттєзбиральні. Вирішіть нарешті проблеми з брудом у місті, немає куди бумажку викинути
  • Slava Karpenko
    Хмельницьке телебачення таке саме нецікаве зараз , як і у СРСР .

    Всі теми , які освітлюють хмельницьк тв  : дітки , дитячі садочки ,

    школяри ,  все о дітях ,  дитячий спорт  і все за діточок , новини

    розраховані на непритензійних оглядачів . У других областях ,

    наприклад у Луцьку  та Рівному , нормальне телебачення , нема

    лише "піонерсько" - дитячих програм .  ТЕЛЕБАЧЕННЯ  ХМЕЛЬНИЦЬКОГО

    НЕЦІКАВЕ  !
    Маруся reply Slava Karpenko
    Згодна на всі 100%
  • Aleksander Kolizhuk
    14. Симчишин обіцяв провести інвентаризацію використання комунального майна Незалежний аудит діяльності міськвиконкому за останні роки. Потрібно провести інвентаризацію і ревізію використаних земельних ділянок та комунального майна. Громада має знати, яке майно перебуває в оренді  і в кого, за яку орендну плату, скільки майна продано, роздано.

    Контроль виконання через 4 роки

    Сказано 22 мiсяця тому  

    25. Симчишин пообіцяв провести оптимізацію міськвиконкому 12 жовтня 2015 року кандидат на посаду мера Хмельницького Олександр Симчишин пообіцяв провести оптимізацію міськвиконкому, зменшивши їхню кількість, обравши людей, які є професіоналами та патріотами, які не пов'язані з корупціонерами.

    Контроль виконання через 7 мiсяцiв.

    Сказано 22 мiсяця тому
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Хмельницького за сьогодні
21:03 На Хмельниччину йде різке похолодання та штормовий вітер 21:00 Графік відключень світла на 18 листопада у Хмельницькому та області (ОНОВЛЕНО) 20:05 Планові відключення світла у Хмельницькому на 18 листопада 19:30 Блок Хмельницької АЕС роками працює упівсили через схеми Міндіча, — нардеп Від читача 11:07 До уваги перевізників, які здійснюють міжнародні перевезення товарів на умовах Митної конвенції про міжнародне перевезення вантажів із застосуванням книжки МДП 1975 року 18:42 Перевірка документів у Нетішині закінчилася бійкою з поліцейськими (ВІДЕО) 17:47 Зникла жінка блукала без взуття у Хмельницькому районі: продовження історії 17:02 На Камʼянецькій патрульні спіймали п’яного водія (ВІДЕО) 16:12 У Хмельницькому відбувся тренінг «Нестримні»: ветеранів залучають до рухової активності 15:30 Дива починаються: стартував конкурс “Подарунок від Святого Миколая” 15:29 У Хмельницькому попрощаються з Євгенієм Оляніном. Воїн вважався зниклим безвісти 14:53 Вночі дві автівки згоріли на парковці в Ізяславі 14:14 «Таблетки для схуднення» виявились психотропами: у Хмельницькому викрили організаторку мережі 13:44 Яка доля чекає на «зоопарк Пальохіна» після втечі левиць: дізнались деталі photo_camera 13:04 ДТП з постраждалим на Давидковецькому перехресті: деталі від поліції 12:30 400 доларів за уникнення служби: на Хмельниччині затримали військового 11:54 На Хмельниччині зростає захворюваність на ГРВІ та грип 11:11 Хмельничан закликають обговорити план порятунку Плоскої та Південного Бугу 10:29 Від кінолога до артистки оркестру: поліція Хмельницького запрошує на роботу 09:48 На Хмельниччині бракує нотаріусів: на область працюють лише 162 фахівці
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому
keyboard_arrow_up