«Rock&Buh — 2020» у Хмельницькому обійшовся у 70 тисяч: на що витратили гроші

«Rock&Buh — 2020» у Хмельницькому обійшовся у 70 тисяч: на що витратили гроші
Фото зі зйомок фільму. Сторінка «Rock&Buh» у Facebook
  • Щорічний «Rock&Buh» у Хмельницькому все ж таки відбудеться.

  • Однак формат проведення буде зовсім іншим через карантин.

  • Розповідаємо, як це буде та де подивитися фестиваль.

Бути чи не бути фестивалю «Rock&Buh» у 2020 році? На це питання можна було би дати однозначну відповідь, якби не пандемія коронавірусу, що спіткала світ на початку року. Торкнулася вона й України, тому в державі був запроваджений карантин. Хоч зараз обмеження вже й послабили, та вони, разом із постійним зростанням кількості хворих, не дозволяють проводити фестивалі.

Організатори фестивалю, а саме управління культури і туризму міськради, задумалися над тим, як можна все ж таки провести захід цього року. І таки знайшли рішення — відзняти фільм з кількома українськими гуртами. Локацію обрали незвичайну — Палац спорту, будівництво якого вже другий рік триває на Прибузькій. Про це під час брифінгу сьогодні, 1 липня, розповів міський голова Хмельницького Олександр Симчишин.

За словами міського голови, обійшлися зйомки фільму у 70 тисяч гривень, втому числі 50 тисяч виділили з міського бюджету. Нагадаємо, що фестиваль «Rock&Buh» минулого року обійшовся у 1,49 мільйона гривень.

Фестивальний фільм триває загалом чотири години та складається з такої ж кількості частин. У кожній частині виступає два колективи. Кожна з чотирьох частин буде транслюватися 2, 3, 9 та 10 липня. Трансляції будуть розпочинатися о 21:00 на YouTube-каналі фестивалю. До слова, там уже можна переглянути трейлер фільму.

У зйомці фільму брали участь вісім виконавців, як відомих серед хмельничан, так і тих, кого організатори називають молодими. Йдеться про гурти:

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Facebook, Telegram, Instagram, Viber та YouTube.

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.

Коментарі (1)
  • ttt432
    Вот кому весело жить.
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Хмельницького за сьогодні
17:01 На Хмельниччині зафіксували перекриття русла річки через сміття 16:21 На Хмельниччині 39 мешканців отримали гранти на розвиток бізнесу 15:38 Хмельничани і «Останній дзвоник»: чим ділились у соцмережах цього дня photo_camera 15:11 Їм було 48 та 20 років: воїнів з Хмельницького району нагородили посмертно (ІМЕНА) Від читача 11:25 ЧАТОВІ ОНЛАЙН: НОВА ПЛАТФОРМА ДЛЯ СВІДОМИХ ГРОМАДЯН 14:29 У Кам’янці-Подільському чоловік влаштував бійку в гуртожитку через ревнощі 13:44 Помер після інсульту в навчальному центрі: у Хмельницькому поховали Володимира Кицака 13:01 Хмельницький виконком розглянув 83 питання: що вирішили 12:45 Дитячі літні табори 2026 в Україні та за кордоном: Карпати, Болгарія 12:13 У школах Хмельницького пролунав останній дзвоник (ФОТО) 11:21 На Хмельниччині військовий продавав дизпаливо з частини — ДБР 10:34 У Хмельницькому за тиждень оштрафували водіїв на понад 171 тисячу гривень 10:00 Ціни на пальне у Хмельницькому (ОНОВЛЮЄТЬСЯ) 09:30 Смертельна ДТП у Дунаївцях: водій Mercedes проведе 3 роки у в’язниці 09:00 Курс валют у Хмельницькому на сьогодні, 29 травня (ОНОВЛЮЄТЬСЯ) 21:01 Похолодання та сильний вітер: погода на Хмельниччині 29 травня 20:32 Війна забрала життя пʼятьох жителів Хмельниччини. Хто ці Герої 20:06 На Хмельниччині облаштували нові туристичні маршрути: доступні й для маломобільних людей 19:37 За тиждень у Хмельницькому зафіксували сотні порушень паркування 19:01 Від удару дрона по потягу загинув 25-річний воїн з Хмельниччини
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому
keyboard_arrow_up