Розрекламована у Хмельницькому сміттєсортувальна лінія не працює. Договір з підприємцем не уклали

Розрекламована у Хмельницькому сміттєсортувальна лінія не працює. Договір з підприємцем не уклали

У Хмельницькому показали першу лінію, яка має сортувати відходи біля сміттєзвалища. Презентували й показали у дії. Щоправда, потім процес зупинили.

Місцеве сміттєзвалище – досі одна з найболючіших проблем Хмельницького. Багато років тому влада обіцяла збудувати сміттєпереробний завод. Пробували навіть шукати інвесторів. Та поки далі розмов справа не дійшла. Нещодавно хмельничанам розрекламували відкриття першої лінії, де сортуватимуть відходи. Нарахували 14 видів сміття, яке тут розділятимуть. Тоді відправлятимуть на підприємства по переробці вторинної сировини. За сортування взявся приватний підприємець Олександр Слюсар. 

Поки тільки розрекламували
Як виявилось, процес сортування сміття спинився ледь не відразу, як запрацював. Через технічні проблеми. Крім цього, з підприємцем ще навіть не уклали договір. Він лише звернувся до міської влади, аби йому дали на це дозвіл. 
- Умови, на яких це все буде проводитись, ми ще не обговорювали. Рішення на те, щоб надавати відходи, буде приймати міська рада. Договору ще немає, - говорить «ВСІМ» директор комунального підприємства «Спецкомунтранс» Владислав Кривенчук. - Спочатку потрібно отримати дозвіл на те, що наше підприємство буде передавати відходи. Те, що він зробив – це була презентація. Сама лінія ще не вийшла в процес роботи. Вже після укладення договору стане все зрозуміло і будемо обговорювати умови.

Гроші на спецрахунок 
Скільки коштів зароблятиме підприємець на смітті хмельничан, поки невідомо. Той пропонує, аби це був відсоток, який він сплачуватиме комунальному підприємству. А «Спецкомунтранс» схиляється, аби це була визначена сума щомісяця.
В міській раді кажуть, що всі кошти від сортування будуть йти на спеціальний рахунок комунального підприємства. 

- Підприємець за власні кошти зробив цю сортувальну лінію. Ми не проти. Бо це зменшує кількість твердих побутових відходів, які вивозяться на наше сміттєзвалище, - зазначає заступник міського голови Володимир Гончарук. - Це окрема земельна ділянка. Підприємець сам пресує, сортує, а далі до нього приїжджають і забирають відходи. «Спецкомунтранс» за договором зобов’язується постачати йому зі свого майданчика сміття. Кошти від цього перераховуються на спеціальний рахунок комунального підприємства. і йдуть на рекультивацію полігону. Бо землю ж потрібно укріплювати.

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Хмельницького за сьогодні
14:40 Інтернет без світла у Хмельницькому: як працює PON від «Еверест» (новини компаній) 14:30 Різанина під час застілля: на Хмельниччині чоловік ударив ножем господаря 13:46 Скоїв ДТП і втік: на Хмельниччині розшукали водія з ознаками сп’яніння 13:03 «Вирішували питання» з ТЦК за 2,5 тисячі доларів: на Хмельниччині викрили схему Від читача 12:20 Обовʼязковий ПДВ на єдиному податку зменшить надходження громад 12:28 У росіянина на Хмельниччині конфіскували земельну ділянку 11:44 Мати не дожила: на Хмельниччині зустріли військового після двох років полону 11:11 У Хмельницькому тролейбус збив жінку: вона в лікарні 10:30 На Хмельниччині водій загинув у ДТП: авто врізалося в дерево 10:00 Ціни на пальне у Хмельницькому (ОНОВЛЮЄТЬСЯ) 09:45 У центрі Хмельницького масово порушують правила паркування: дані перевірки 09:00 Курс валют у Хмельницькому на сьогодні, 10 квітня (ОНОВЛЮЄТЬСЯ) 21:01 Сильні заморозки і штормовий вітер: погода на Хмельниччині 10 квітня 20:45 Графік погодинних відключень світла у Хмельницькому та області на 10 квітня 20:03 Планові відключення світла в Хмельницькому 10 квітня: графік 19:41 Зеленський вручив Старокостянтинову відзнаку «Місто-герой України» photo_camera 19:13 Житель Волочиська займався збутом наркотиків: його затримали 18:47 Загинули троє воїнів з Хмельниччини: Віталій Лебідь, Василь Сенчишен та Сергій Черніховський 18:12 У Хмельницькому СІЗО перевірили права дітей: виявили недоліки 17:43 На Хмельниччині викрили посадовця «Укрзалізниці» на хабарі у 100 тисяч доларів
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому
keyboard_arrow_up