«Ситуація контрольована»: у Хмельницькому не будуть запроваджувати жорсткіші обмеження

«Ситуація контрольована»: у Хмельницькому не будуть запроваджувати жорсткіші обмеження
Фото - Хмельницька міська рада
  • За минулу добу у Хмельницькому підтвердили 375 нових випадків коронавірусу.
  • В міськраді заявили, що ситуація із захворюванням складна, але контрольована.

На Хмельниччині другу добу поспіль фіксують стрибок захворюваності на COVID. Станом на 12-ту годину хворобу підтвердили ще у 1142 осіб, 17 людей померло. За всіма показниками область лідирує за кількістю нових випадків. У Міністерстві охорони здоров’я повідомили, що через зростання захворюваності Хмельниччина може перейти до «червоної» зони.

Сьогодні, 1 квітня, в міській раді пройшов онлайн-прийом громадян, під час якого заступник мера Роман Примуш прояснив ситуацію із COVID-19 у Хмельницькому. Зокрема, найбільше хмельничан хвилює – чи таки запроваджуватимуть в місті жорсткіші обмеження. 

За словами Романа Примуша, ситуація із захворюваністю у місті складна, але контрольована.

«Міська влада вживає усіх необхідних заходів для протидії епідемії: проводяться тестування, у лікарнях розгортаються додаткові ліжкомісця з киснем, облаштовано чотири пункти вакцинації на базі міських поліклінік, в яких наразі вакцинують осіб старше восьмидесяти років. Виходячи із ситуації, міська комісія ТЕБ та НС, при потребі, запроваджує додаткові карантинні обмеження. Зокрема, заборонено роботу кафе та ресторанів у нічний час, переведено на дистанційне навчання школярів 5-11 класів. З метою мінімізації пересування і скупчення дітей та батьків на дистанційну форму переведено також усю гурткову роботу. Загалом, поточний тиждень демонструє певні тенденції до стабілізації ситуації, якщо така тенденція збережеться, то за декілька тижнів можна сподіватись на спад захворюваності», – сказав заступник мера. 

Щодо загрози Хмельницькому стати «червоним», Примуш додав, що запровадження жорстких карантинних обмежень, які передбачені «червоною» зоною, навряд чи зможуть кардинально покращити ситуацію із захворюваністю, але негативно вплинуть на економіку міста та доходи хмельничан. Тому мешканців лише закликали дотримуватись і надалі маскового режиму та інших протиепідемічних заходів, аби вберегти себе.

 

 

Додайте Всім.юа до вибраних джерел у Google

Коментарі (76)
  • Pavel Kondrashov
    А кто контролирует??? Смертей на тебе уже куча, кабинетные крысы. За экономику переживает, ну, ну.
  • Наталия Суткевич
    Як стабільна?!, моїй мамі відмовили в госпіталізації, відправили у Віньківці, там і померла!!! Як це пояснити?!!!
  • Игорек
    Епідемія,то коли хворіє 550 чол на 100 тис населення, а коли як в нас 300 чол на 280 тис ,це не епідемія,це просто не хватка медичного персоналу
  • Наталія Футорна
    Просто жах. Немає слів. Людей, які потребують госпіталізації немає куди приймати.
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Хмельницького за сьогодні
19:40 У Хмельницькому підтвердили вирок мешканцю Тернопільщини за вбивство та зґвалтування 18:52 В двох ДТП на Хмельниччині травмувалися неповнолітні мотоциклісти 18:16 На Хмельниччині дозволили полювання на пернату дичину: наказ ОВА 17:37 Загинув під час першого бойового виходу: попрощалися з Василем Лазуткіним Від читача 08:06 Протидія мобінгу (цькуванню) у трудовому колективі: як розпізнати, які наслідки та як захистити свої права 16:54 Викрав авто, а потім двічі попався п'яним за кермом: засудили жителя Летичева 16:30 «Гармаш»: навіщо 1-й корпус «Азов» створив артилерійську бригаду (соціальна реклама) 16:20 Поміняв пензель на зброю: в Хмельницькому попрощались із захисником Андрієм Томчишиним 15:52 За заступника начальника ОВА Владислава Фалюша внесли заставу 15:30 Вступ 2026: рейтинг найпопулярніших вишів та коледжів Хмельниччини 14:48 Кубок області з футболу: результати жеребкування для 7 команд 14:17 4 серпня на Хмельниччині зафіксували температурні рекорди 13:46 Вакансії в патрульній поліції Хмельниччини: умови праці та зарплата 13:10 На Озерній тимчасово не буде води (АДРЕСИ) 12:39 Хто відремонтує перехрестя біля філармонії за 3,5 млн і що саме там зроблять photo_camera 12:01 Затримали водія Audi, який спричинив ДТП з потерпілим біля Правдівки й втік 11:22 У громаді на Хмельниччині аудитори знайшли порушення на 1,6 мільйона гривень 10:41 В ДТП на Білогірщині травмувався 17-річний мотоцикліст 10:10 Ціни на пальне у Хмельницькому (ОНОВЛЮЄТЬСЯ) 09:34 Із 15 серпня на Хмельниччині діятиме заборона на вилов річкових раків
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому
keyboard_arrow_up