Смертельна ДТП з двома підлітками у Волочиську: водія взяли під варту

Смертельна ДТП з двома підлітками у Волочиську: водія взяли під варту
  • Аварія трапилась 23 жовтня.
  • 40-річний водій Honda виїхав на зустрічну смугу руху та  зіткнувся з ВАЗом.
  • Двоє пасажирів ВАЗу, 14-річний і 15-річний хлопці, померли у лікарні.

ДТП сталась 23 жовтня у місті Волочиськ. Ввечері  на одній із вулиць нетверезий 40-річний чоловік на "Honda" виїхав зустрічну смугу руху та допустив зіткнення з автомобілем "ВАЗ".

У ДТП постраждали водій "ВАЗу" та його пасажири, хлопці 15 та 14 років. Удар був такої сили, що постраждалих довелося витягати з машини за допомогою гідравлічних ножиць. Старший хлопець помер у приймальному відділенні того ж вечора. Іншого у важкому стані госпіталізували до реанімаційного відділення, однак лікарі врятувати його так і не змогли. Він помер наступного ранку.  

Як повідомили у прокуратурі області  наразі водієві повідомлено про підозру у вчиненні злочину, передбаченим частиною 3 статті 286 Кримінального кодексу України (порушення правил безпеки дорожнього руху, що спричинило загибель кількох осіб).

До підозрюваного застосовано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою. Йому загрожує позбавлення волі на строк від 5 до 10 років.

Читайте також: У Хмельницькому районі вантажівка збила жінку. Вона померла на дорозі

 

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Хмельницького за сьогодні
20:39 Уряд рекомендує перейти на дистанційний режим роботи та навчання 19:26 Графік погодинних відключень світла у Хмельницькому та області на 9 січня 18:30 Планові та аварійні відключення світла у Хмельницькому (ОНОВЛЮЄТЬСЯ) 17:48 На водіїв, які «дрифтували» біля «Епіцентру», склали протоколи play_circle_filled Від читача 08:24 Хмельницька митниця інформує 17:04 Від парковки до тенісу: підбірка мобільних додатків для хмельничан 16:37 Ціни ростуть, але накопичувати легше: що відбувається з житлом у Хмельницькому 16:03 На Хмельниччині відкрили меморіальну дошку на честь військового медика Олексія Кулеші photo_camera 15:48 «Медікс» чи «Health24»: чи правда, що хмельницькі лікарні змінять систему запису 15:12 Привласнили понад 400 тисяч гривень на фіктивних нянях: судитимуть чотирьох шепетівчанок 14:41 Рідним загиблих захисників з Хмельниччини вручили державні нагороди 14:00 На різдвяних ярмарках Хмельниччини лісівники продали майже 3 467 дерев 13:15 У Хмельницькому за нерозчищений сніг підприємцям загрожує до 1 700 гривень штрафів 12:45 «На щиті» повертається 28-річний воїн Роман Юхимович з Хмельниччини 12:05 Хмельничанин хотів зробити коханій пропозицію і підірвав гранату: що вирішив суд 11:41 У «Хмельницькводоканалі» є 14 вакансій з можливістю бронювання 11:02 В Гречанах Ford збив 78-річного чоловіка на «зебрі» 10:10 У Шепетівці під час пожежі загинув чоловік 10:01 Зіткнення «Chery» та «Mazda»: на Дунаєвеччині: травмувалася 80-річна жінка 09:18 Шанс на життя для чотирьох: у Кам’янці провели складну операцію із забору органів play_circle_filled
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому
keyboard_arrow_up