Тариф на вивіз сміття у Хмельницькому можуть підняти вдвічі

Тариф на вивіз сміття у Хмельницькому можуть підняти вдвічі
Фото з архіву редакції
  • КП “Спецкомунтранс” проводить розрахунки тарифів на обслуговування населення.
  • Причинами перегляду - зростання мінімальної заробітної плати, вартості, паливно-мастильних матеріалів і палива.
  • Поки що наводять орієнтовні цифри. У хмельничан приймають пропозиції та зауваження.

Востаннє вартість вивезення побутових відходів змінювалася у серпні 2015 року.  Діюча місячна плата з тих пір не змінювалася:

  • для мешканців багатоквартирних будинків з функціонуючим сміттєпроводом складає 7,27 грн.,
  • для мешканців багатоповерхових будинків, які користуються контейнерами на контейнерних майданчиках в місцях загального користування - 8,45 грн.,
  • для мешканців приватного сектору, які мають власні контейнери або завантажують відходи в сміттєвоз вручну - 8,18 грн.,
  • для мешканців приватного сектору, які користуються контейнерами на контейнерних майданчиках в місцях загального користування -9,53 грн.

За словами керівника КП Владислава Кривенчука, поки що на підприємстві проводять розрахунки, включають усі витрати. Тим часом на сайті міської ради вже оприлюднили інформацію про намір здійснити зміну діючих тарифів. Пропонують:

Найменування Тариф, гривень у місяць з одного мешканця
Багатоквартирні  будинки
для мешканців багатоповерхових будинків з функціонуючим сміттєпроводом становитеме 11,88
мешканців багатоповерхових будинків, які користуються контейнерами на контейнерних майданчиках в місцях загального користування 14,11
Приватний сектор 
мешканців приватного сектору, які мають власні контейнери або завантажують відходи в сміттєвоз вручну 13,30
для мешканців приватного сектору, які користуються контейнерами на контейнерних майданчиках в місцях загального користування- 15,85 

Зауваження і пропозиції щодо перегляду тарифів на послуги з вивезення побутових відходів хмельничани можуть надавати у письмовій формі до 19 квітня за адресою: 29008, м. Хмельницький, вул. Толстого,1.

  • Тел. 67-18-94, 67-29-54

Нагадаємо, що тариф на вивезення сміття раніше розділяли лише за тим, проживає він у багатоповерхівці чи у приватному будинку. Однак з 2015 року у тариф внесли зміни. Відтепер за різними цінами платять ті, що користуються сміттєпроводом або власними контейнерами для сміття, та ті, що викидають непотріб у контейнери загального користування.

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.

Коментарі (2)
  • Леонид Наседкин
    Всё станет более проще-меньшее количество людей буде платить .,не за что.
  • Olga
    Просто нема слів..Мало того, що тепер ми ходимо викидати сміття за півкілометра від будинку, так за це ще й платити більше доведеться?

    Не розумію з чого вони виходять у піднятті цін. Раніше сміттярки їздили під кожен будинок та під*їзд, на це, звичайно, витрачалося більше пального, ніж під*їхати до одного майданчика на 7 будинків ....

    Люди добрі, у мене майже весь під*зд - мешканці похилого віку. Вони інколи до магазина дійти не здатні, через хвороби та брак сили. А наші чиновнички примусили цих людей відро сміття нести  чорт-зна куди..Люди совісні, люди несуть, бо кинути аби -де виховання не дозволяє.

    То ще й платити за такі фігові послуги більше???
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Хмельницького за сьогодні
20:26 Графік погодинних відключень світла у Хмельницькому та області на 17 січня 19:09 На вихідних в Україні до –25. Що чекати на Хмельниччині 18:07 Президент нагородив орденами ветеранів з Хмельниччини 17:29 «Вирішувала» інвалідність за 7 тисяч доларів: судитимуть хмельничанку Від читача 14:21 Ішемічна хвороба серця. Стенокардія. Інфаркт міокарда | к.м.н., доцент Юлія САВІЦЬКА (відео) 16:47 Чому не можна грітися цеглою на газовій плиті: пояснення фахівців 16:03 У Хмельницькому школи не перейдуть на дистанційне навчання 15:51 У зниклого безвісти військового з Хмельниччини загинув син на фронті 15:16 Школи Хмельниччини не вийдуть за парти: що вирішили в ОВА 14:31 Номера «Белла»: розвіднику, який допоміг знайти кане-корсо, придбали пікап 13:48 У Хмельницькому повністю вимкнуть вуличне освітлення ввечері 13:04 На проспекті Миру автівка збила чоловіка на «зебрі» 12:11 Експосадовицю хмельницького «Електротрансу» судитимуть за корупцію: деталі 11:30 Побив затриманого: як покарали працівника ТЦК з Волочиська 10:57 Розклад «Фіналу чотирьох» кубка Хмельницького з футзалу 10:27 У школах мають припинити очне навчання, — МОН 09:30 Хмельничан запрошують на безкоштовну екскурсію в криївку. Деталі 09:00 Курс валют у Хмельницькому на сьогодні, 16 січня (ОНОВЛЮЄТЬСЯ)
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому
keyboard_arrow_up