Тисячі людей залишились без світла на Хмельниччині через негоду

Тисячі людей залишились без світла на Хмельниччині через негоду
  • Енергетики розповіли про наслідки вітряної погоди.

На Хмельниччині сильний шквальний вітер спричинив масові відключення електроенергії. Через негоду тисячі мешканців області залишилися без світла.

Про це повідомили в АТ «Хмельницькобленерго».

За інформацією енергетиків, пориви вітру ламають дерева та гілки, які падають на лінії електропередачі. Це призводить до обривів проводів і аварійних знеструмлень у різних населених пунктах.

Наразі всі аварійні бригади працюють у посиленому режимі.

"Тисячі людей залишилися без електроенергії, але енергетики не зупиняються ні на хвилину. Усі наявні бригади залучені до ліквідації наслідків негоди та працюють безперервно, часто понаднормово, щоб якнайшвидше повернути світло в оселі. Роботи тривають на всіх проблемних ділянках", — розповідають в акціонерному товаристві.

У «Хмельницькобленерго» також закликають мешканців бути обережними. Особливо — не наближатися до обірваних проводів, адже це становить пряму загрозу життю.

Нагадаємо, вчора, 26 квітня в Україні, зокрема й на Хмельниччині, діяв помаранчевий рівень небезпечності. Штормове попередження оголошували у звʼязку із сильними поривами вітру. На сьогодні, 27 квітня, синоптики також видали попередження про штормовий вітер. Діє жовтий рівень і у звʼязку із можливими заморозками.

Читайте також: 

Подякуй журналісту гривнею icon Подякуй журналістці гривнею
...
Юлія Номировська - авторка цього матеріалу. Ви можете подякувати їй та надихнути на нові корисні матеріали
Закинути на Банку

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.

Коментарі

keyboard_arrow_up