“Тріщини товщиною як кулак”: що робитимуть із аварійною “хрущівкою” на проспекті Миру

“Тріщини товщиною як кулак”: що робитимуть із аварійною “хрущівкою” на проспекті Миру
  • На проспекті Миру, 76/1 будинок пустив тріщину з 5 по 1 поверх

  • Жителі з жахом спостерігають, як руйнується їх домівка

  • Тріщини з кожним тижнем стають все більші

На перший погляд “хрущівка” на проспекті Миру, 76/1 не відрізняється від інших подібного типу будинків. Таких у Хмельницькому десятки. Звичайний цегляний п’ятиповерховий  будинок із типовим плануванням для забудов 60-х років. 

Металеві двері в підїзд, старенькі балкони, на яких висять попрасовані речі, не надто охайні під’їзди та бабусі, які сидять на лавочках біля будинку. Все ніби так, як і всюди. Але є тут своя особливість, яка лякає.

Жителі будинку вже кілька місяців з жахом спостерігають, як на очах руйнується їх домівка.. В одному з під’їздів із першого по п’ятий поверх навіть за кілька метрів видніється тріщина, яка сягає кількох сантиметрів у товщину. Тріщина настільки велика, що подекуди тут пролазить кулак. 

Авторизуйтесь і читайте 5 статей безкоштовно

Друже! Ви читаєте преміум-статтю на сайті "vsim.ua". Це екслюзивна стаття нашого журналіста, якої немає в жодному іншому виданні. Ми витратили багато часу та зусиль для її написання.

Ми віримо в те, що незалежна журналістика, як і всяка праця, заслуговує на справедливу оплату. Підпишіться на один з трьох преміум-пакетів та читайте всі найкращі статті. А пять статей щомісяця ви зможете прочитати безкоштовно після авторизації.

redactor
Максим Фарина,
Головний редактор vsim.ua
Новини за сьогодні
Новини Хмельницького за сьогодні
Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому
keyboard_arrow_up