У Хмельницькій ОДА обирали кращий ескіз пам’ятника захисникам України

У Хмельницькій ОДА обирали кращий ескіз пам’ятника захисникам України
Фото тут і в тексті - Хмельницька ОДА
 • Триває відкритий архітектурний конкурс на кращий ескізний проєкт облаштування пам’ятного місця на честь Героїв. 
 • В ОДА розглянули пропозиції учасників.

У Хмельницькому планують облаштувати пам’ятне місце на честь вшанування подвигу учасників Революції Гідності, АТО та ООС в російсько-українській війні за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України. 

Сьогодні, 14 грудня, у стінах ОДА пройшло засідання робочої групи, де розглянули пропозиції учасників архітектурного конкурсу. Долучились  заступник голови облдержадміністрації Сергій Ткачук, заступник голови обласної ради Валентин Соколюк, члени робочої групи, учасники АТО/ООС.

Як зазначають у пресслужбі ОДА, переможцями конкурсу став авторський колектив студентів відділення архітектури та дизайну Кам’янець-Подільського коледжу будівництва, архітектури і дизайну. Вони представили запропоновані ескізи пам’ятника та варіанти облаштування прилеглої території. Наразі учасники зібрання внесли свої пропозиції і побажання, які врахують у процесі затвердження остаточного вигляду композиції.

Відео дня

 

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.

Коментарі (3)
 • Oleg Dovator

  Одни памятники и кресты. Такое впечатление, что кладбищем,  а не страна. Лучше б в больницы отдали деньги
 • Валерий Горюнов

  ЗА РОДИНУ. И ЗА УКРАИНУ.
 • Валерий Горюнов

  СОЗДАНИЕ ПАМЯТНОГО МЕСТА ВО СЛАВУ ДОСТОЙНЫХ ЖИТЕЛЕЙ УКРАИНЫ-ДЕЛО БЛАГОЕ.  
  НО НЕ ВЯЖЕТСЯ ЭТО С СОТНЕЙ СНЕСЕННЫХ И УНИЧТОЖЕННЫХ УКРАИНСКИМИ НАЦИОНАЛИСТАМИ ПАМЯТНИКОВ ПАВШИМ И ЗАМУЧЕННЫМ ЛЮДЯМ, ВСЯ ВИНА КОТОРЫХ В ТОМ ЧТО УМИРАЛИ ОНИ ЗА СВОЮ РОДИНУ В СОВЕТСКОЕ ВРЕМЯ.

keyboard_arrow_up