У Хмельницькому безвісти зникла жінка. Родичі просять допомоги

У Хмельницькому безвісти зникла жінка. Родичі просять допомоги
  • Світлана Юревіч вже дві доби не виходить на зв’язок.
  • Жінка пішла з дому в понеділок, 11 вересня.
  • Рідні просять допомоги. Корисна будь-яка інформація

78-річна Світлана Петрівна Юревіч вийшла з дому у мікрорайоні Виставка близько 13:00 11 вересня. Відтоді жінку ніхто не бачив. Родичі звернулися в поліцію, але поки що результату немає. Будь-яка інформація про місцезнаходження Світлани Петрівни буде корисною. Якщо ви бачили її, то повідомте про це рідних.  

Була одягнена у сині джинси, білий з чорним малюнком светр, світлий плащ, взута у світлі туфлі. При собі мала жіночу сумку і дві кольорові дорожні сумки. Громадянка Білорусі, але за інформацією поліції кордон за цей час не перетинала.

Якщо хтось володіє будь-якою інформацією, будь ласка, дзвоніть на 097-456-28-11.

Відео дня

ОНОВЛЕНО: Жінка знайшлася  

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Хмельницького за сьогодні
14:10 У Старосинявській громаді тимчасово не буде газу: у чому причина 13:02 Синоптики попереджають про сильні заморозки 12 травня на Хмельниччині 12:02 Чемпіонат області з футболу: результати і статистика 1-го туру photo_camera 11:18 Історія Хмельницької міської дитячої лікарні: з чого усе почалося Від читача 14:34 📱Google виправив небезпечну вразливість нульового дня* для Android, яка вже експлуатується хакерами 10:41 До Дня матері голова Хмельницької облради привітала матусь в перинатальному центрі 10:01 Камʼянецький ФК Епіцентр — чемпіон першої ліги play_circle_filled 09:41 У Жилинцях на місці пожежі виявили двох загиблих: деталі 09:08 Протягом доби рятувальники загасили три пожежі на Хмельниччині 19:09 На Хмельниччині попрощались із п'ятьма військовими. Історії героїв photo_camera 18:17 На війні зазнав поранень депутат Хмельницької облради Анатолій Панчук 17:39 Неділю зіпсує негода: прогноз на 11 травня для Хмельниччини 17:07 У нацпарку на Хмельниччині зафільмували сарну та пояснили її «неохайний» вигляд 16:06 Вважався зниклим безвісти: на Хмельниччині попрощалися з воїном Андрієм Іщенком photo_camera 15:03 Смертельна ДТП на Хмельниччині: засудили двох водіїв, один з них — військовий
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому
keyboard_arrow_up