У Хмельницькому нагородили кращих читачів

У Хмельницькому нагородили кращих читачів
  • Аби заохотити дітей до читання у Хмельницькому проводять конкурс на кращого читача. 
  • Цьогоріч у фіналі взяли участь 27 учнів 6-7 класів хмельницьких шкіл. 
  • Двоє переможців змагатимуться за звання кращого читача області. 

У центральній бібліотеці для дітей №12 пройшов ІІ тур міського етапу Всеукраїнського конкурсу «Кращий читач – 2017». У ньому змагалися учні 6-7 класів – читачі хмельницьких бібліотек. Про це повідомляють у прес-службі Хмельницької міської ради. 

Аби залучити дітей до читання та популяризувати українську літературу вже вкотре у місті проводять такий конкурс. У І етапі взяло участь 250 читачів. 27 найкращих змагалися у ІІ етапі. Прискіпливе журі оцінювало читацьку активність, загальний рівень ерудиції, артистизм та креативність учасників.

Переможцями у номінаціях стали:

  • «Візитка учасника» – Яковлева Валерія (7 кл.) та Білик Віталій (6 кл.);
  • «Юний ерудит» – Слободян Ярослав (7 кл.) та Мельник Анастасія (6 кл.);
  • «Читацький щоденник» – Когунь Елизавета (7 кл.) та Вовк Іван (6 кл.).

У Хмельницькому нагородили кращих читачів, фото №1 на сайті vsim.uaЗвання «Суперчитач 2017» вибороли семикласниця Катерина Бевза та шестикласник Роман Коржинський. Вони позмагаються у ІІІ етапі конкурсу на звання "Кращий читач області". 

У Хмельницькому нагородили кращих читачів, фото №2 на сайті vsim.ua

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.

Коментарі

keyboard_arrow_up