У Хмельницькому обрали директора стоматполіклініки: що про нього відомо

У Хмельницькому обрали директора стоматполіклініки: що про нього відомо
 • Провели конкурс на посаду директора підприємства "Хмельницька обласна стоматологічна поліклініка".
 • Дізнавайтеся, хто очолив заклад і якими статками володіє новий керівник.

У Хмельницькому обрали директора обласної стоматологічної поліклініки. Кандидатуру на посаду очільника комунального некомерційного підприємства розглядали шляхом конкурсу. Його результати оголосили сьогодні, 18 лютого. 

За інформацією обласної ради, переможцем конкурсу на посаду директора КНП «Хмельницька обласна стоматологічна поліклініка» став Олександр Костюк. 

Що про нього відомо?

За кандидатуру Костюка проголосували шестеро членів комісії. Відомо, що Олександр Костюк наразі очолює КНП “Хмельницька центральна районна лікарня”.

Відео дня

Члени комісії мали обирати керівника серед двох претендентів. Конкурецію Костюку могла скласти Світлан Коржан. Але конкурсна комісія до участі її не допустила. 

“Конкурсна комісія не допустила Світлану Коржан до участі у конкурсі у зв´язку з відсутністю у претендента на посаду вищої освіти (магістерський рівень) у галузі знань «Управління та адміністрування» або «Публічне управління та адміністрування»”, - йдеться у повідомленні Хмельницької облради. 

Чим багатий новий директор?

Електронна декларація Олександра Костюка подана до Єдиного державного реєстру 14 лютого цього року. У графі місце роботи або проходження служби вказане Комунальне некомерційне підприємство "Хмельницька обласна стоматологічна поліклініка". У декларації можна поглянути на статки нового очільника закладу. 

До прикладу, Олександр Костюк має чимало об’єктів нерухомості. Квартира у Хмельницькому перебуває у власності дружини, а в нового керівника поліклініки зазначені кілька земельних ділянок. Зокрема:

 • земельна ділянка у Шаровечці площею у 20 000 квадратних метрів
 • дві земельні ділянки у Лісових Гринівцях площею по 2020 квадратних метрів. 
 • одна земельна ділянка площею у 2131 "квадратів" теж у Лісових Гринівцях. 
 • житловий будинок у Лісових Гринівцях, площею 41.6 “квадратів”. 

 Ще одна земельна ділянка у Лісових Гринівцях знаходиться у власності дружини. 

Як йдеться у свіжій декларації, сім'я майбутнього директора стоматполіклініки має два транспортних засоби. Вказано, що у власності Олександра Костюка є "Mercedes-Benz Sprinter" 2011 року. Також зазначений легковий автомобіль "Honda"  2001 року випуску. 

У декларації Костюк вказав грошові активи у розмірі 320 000 гривень і 12 000 доларів готівки. 

Доходи на посаді директора районної лікарні - 356 071 грн. 

Згідно даних в декларації, місце роботи дружини Олександра Костюка - "Хмельницький міський центр первинної медико-санітарної допомоги №2". Її дохід за основним місцем роботи склав 383 097 грн.

Читайте також:

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.

Коментарі (20)
 • Читач86

  Скромные взятки помогли иметь то,чего очень хотелось!Скромный зуболом!
 • Игорь Сивак

  Моі вітання
 • Ирина Домбровская

  А чого дивуєтесь???он водоканал лікар очолив,мабуть магістерську освіту мав?як можна було проводити конкурс,якщо немає конкурентів...брехня їде і брехньою доганяє...
 • Vova Gyk

  А ви запитайте лікарів  з якими він працював,про нього.Багаточого цікавого почуєте.

  Про виділені кошти на Ковід,за які куплені хірургічний інструмент ( так як він за спеціальністю хірург) нестача кисню в терапевтичному відділені.( Зіткнувся з цією проблемою особисто)Особисто звертався до нього за медичним лікуванням яке обіцяло МОЗ.Відповідь отримав чітку:"У нас такого не має"Ковідні кошти мабуть залишені у будівництві будинку у Лісових Гринівцях.А на рахунок авто на якому він пересувається,то не те яке задеклароване,а BMW.Але нам напевно так і потрібно.Якщо при не закритій кримінальній підозрі за не виплату грошових коштів працівникам лікарні персоналу назначаємо таких на посаду керівництва

keyboard_arrow_up