За які медичні послуги в Хмельницькому можна не платити (ІНФОГРАФІКА)

За які медичні послуги в Хмельницькому можна не платити (ІНФОГРАФІКА)
 • На січень-березень цього року медзакладам Хмельниччини виділено понад 398 мільйонів гривень.
 • Оплата здійснена за Програмою медичних гарантій й передбачає надання безоплатних послуг пацієнтам.
 • Дізналися, за що і в яких лікарнях Хмельницького можна не платити, маючи направлення.

Кабінет міністрів затвердив оновлену Програму медичних гарантій на цей рік. Перелік безоплатних послуг для пацієнтів став ширшим. На січень-березень 2022 року медзакладам Хмельниччини виділено понад 398,5 мільйонів гривень. Ці кошти передбачені на такі групи послуг:

 • <

  Відео дня
  /li>

Журналістка vsim.ua підготувала інфографіку із переліком медзакладів, які розташовані в Хмельницькому та окремими видами послуг за виплатами. Дані подані за принципом від найбільшої суми коштів до найменшої.

Найбільше на 1 квартал 2022 року виділили обласному центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф. Сума складає 60,2 мільйона гривень. Найменше - обласній стоматологічній поліклініці. Сума виплати - 12 тисяч гривень. Саме стільки передбачено на стоматологічну допомогу. 

Які послуги та в яких медзакладах Хмельницького надають безоплатно? Детальніше дивіться в інфографіці. Дані взяті з аналітичних дашбордів НСЗУ.

Додатково:  

У квітні 2020 року стартувала перша в Україні Програма медичних гарантій. Це перелік медичних послуг, які держава гарантує пацієнту. Скористатися ними може кожен громадянин України. 

Аби отримати доступ до безоплатних послуг, пацієнт має мати направлення від лікаря первинки. Для цього спочатку потрібно укласти декларацію з сімейним лікарем, терапевтом чи педіатром. 

Екстрена медична допомога надається безоплатно кожному і незалежно від наявності декларації

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.

Коментарі (3)
 • Новини Хмельницького на vsim.ua

  ❗ Коротко про головне - долучайся до нашого Telegram-каналу: https://t.me/vsimnews

 • Александр Штыкун

  😁
 • Тетяна Ліщук

  Як смішно

keyboard_arrow_up