У Хмельницькому офіційно відкрився "Молодіжний центр"

У Хмельницькому офіційно відкрився "Молодіжний центр"
Владислав Гребенюк - директор "Молодіжного центру".
 • Сьогодні, 19 квітня, на Кам'янецькій відбулось відкриття Молодіжного центру.
 • Ідея створення простору для молоді з’явилась в активістів міста ще 2,5 років тому.
 • Капітальний ремонт, придбання меблів та комунікативних засобів обійшлись бюджету міста в 1,2 мільйона гривень.

“Створений молоддю для молоді” - під таким гаслом відбулось відкриття Молодіжного центру. Старе приміщення на Кам'янецькій, 63, де раніше був "Вопак", відремонтували та перетворили на нову й сучасну платформу для молоді. За словами міського голови, Олександра Симчишина, ремонт та оснащення приміщення обійшлись міському бюджету в 1,2 мільйона гривень.

 • Більше двох років тому активна молодь Хмельницького зібралась на круглий стіл. Вони запросили туди мене. Тоді з’явилась ідея створити окремий простір для молоді. Зі свого боку я надав підтримку не лише словами, а й діями. Підібрали приміщення в самому центрі міста та зробили тут капітальний ремонт - каже мер міста Олександр Симчишин.

  <

  Відео дня
  /li>

Щоб обрати керівника центру, провели конкурс. Переможцем став Владислав Гребенюк, молодий активіст з Хмельницького. На відкритті він провів інтерактивну сесію, на якій кожен з присутніх міг внести своє бачення в те, як має працювати Молодіжний центр.

 • Для того, щоб наш центр розвився на краще, пропоную кожному внести свою ідею розвитку у наш простір. Ми їх запишемо, і таким чином, ви станете свідками того, як слова будуть переходити в дійсність - каже директор Молодіжного центру, Владислав Гребенюк.

До створення нової молодіжної платформи долучились тисячі людей. У ремонті допомагали і юні відвідувачі центру. Тож сьогодні, вони в один голос кажуть - приміщенням задоволені. Крім того, юнаки та дівчата розповіли про свої ідеї, які планують втілити у стінах нового Молодіжного центру.

Анастасія, 16 років

 • В мене є прикольні ідеї, які хочу реалізувати влітку. Одна з них - це батли, які б провелись в парку Чекмана. Таким чином молодь могла б продемонструвати свою творчість, наприклад, музику або танці.

Галина, 16 років

 • Я дуже хочу стати фотографом. Саме тому мені було б цікаво вивчати це більш детально. Я готова навіть стати організатором групи з курсу по фото.


 

Андрій, 16 років

 • Мені б хотілось навчатись веб-дизайну та рекламі в соцмережах. Такі новітні напрямки надихають на нові ідеї. Оргаанізатори центру - це молоді люди. Тому я впевнений, що вони допоможуть це все реалізувати.

Молодіжний центр у Хмельницькому - це нова платформа для підтримки та розвитку кожної нової ідеї. Тож відтепер, юні хмельничани можуть сміливо прийти до стін оновленого приміщення й втілити свої бажання у реальність.

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.

Коментарі (1)
 • Алевтина

  Доброго вечора вибачте але я не Галина , я Алевтина
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Хмельницького за сьогодні
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому
keyboard_arrow_up