У Хмельницькому оштрафували водія маршрутки за порушення карантину

У Хмельницькому оштрафували водія маршрутки за порушення карантину
Фото ілюстративне
  • У маршрутці було більше пасажирів, аніж можна було. Відтак, доведеться платити штраф.

 

У Хмельницькому суд вперше виніс постанову, згідно з якою наклав на водія маршрутного таксі адміністративне стягнення у вигляді штрафу в розмірі 17 000 тисяч гривень, за повторне вчинення правопорушення, а саме перевезення пасажирів у більшій кількості, аніж було передбачено місць. Про це повідомили у пресслужбі Хмельницького міськрайонного суду.

Як додають у суді, за час дії карантину, пов’язаного з розповсюдженням коронавірусної хвороби в Україні,  з 11 березня включно до кінця вересня, в провадженні у Хмельницького міськрайонного суду перебувала 241 справа про притягнення осіб до адміністративної відповідальності згідно  протоколів за статтею КУпаП 44-3 "Порушення правил щодо карантину людей".  На сьогоднішній день повністю Хмельницький міськрайонний суд розглянув і виніс постанови майже з половини справ даної категорії. В десяти випадках на громадян накладено адміністративні стягнення.

начну кількість протоколів судді повернули поліції на доопрацювання та належне оформлення. Ряд адміністративних проваджень закрили за відсутністю в діях осіб складу адміністративного правопорушення. У ряді випадків громадян звільнили від адміністративної відповідальності, обмежившись усним зауваженням.
 

 

Додайте Всім.юа до вибраних джерел у Google

Коментарі (41)
  • Оксана Гуменна
    А чому не дають штраф стоячим пасажирам?Вони самі себе наражають на небезпеку!Чому винні тільки водіі?Що в нас за закони такі,чого ти один з другим сідаєш у маршрутку ,коли нема сидячих місць?
  • Борис Томчишин
    Чому ви не розумієте що це дуже серйозно, чому зараз в Італії чотко дотримуються всіх норм, а тому що вони бачили що це таке, а в Україні таке ставлення немов у кожного по 7 житів.
  • Тетяна Шеремет
    То нехай пускають великі автобуси! Ні до роботи, ні до навчання неможливо добратися!!!
  • Галина
    Не хоче дотримуватись закону,хай плоте штраф.Лише жорстокими штрафами можна навчити макак бути людьми і побороти пандимію
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Хмельницького за сьогодні
10:33 Відмова від УМК та суди за документи: як у Хмельницькому будинки створюють ОСББ 10:00 Ціни на пальне у Хмельницькому (ОНОВЛЮЄТЬСЯ) 09:00 Курс валют у Хмельницькому на сьогодні, 11 серпня (ІНФОГРАФІКА) 20:02 Планові та аварійні відключення світла у Хмельницькому (ОНОВЛЮЄТЬСЯ) Від читача 16:37 У Хмельницькому відбудеться круглий стіл для роботодавців 19:20 Як створюватимуть Меморіал Героїв у Хмельницькому: деталі від Симчишина 19:00 Погода у Хмельницькому: прогноз на тиждень 18:05 На Хмельниччині попрощаються з чотирма захисниками: хто вони 17:20 Наскільки чистим було повітря в Хмельницькому у липні: результати досліджень 16:37 Засудили прикордонника, який на замовлення росіян знімав залізничну станцію «Гречани» 15:55 Водію BMW, який спричинив смертельну ДТП біля «Оазису», втретє продовжили запобіжний захід 15:17 На Кам’янеччині спіймали п’яного водія квадроцикла 14:35 Тіло було в полоні у росіян: попрощалися з Миколою Михайленком photo_camera 13:41 У «Хмельницькводоканалі» попередили про перебої з водопостачанням у Дубовому 13:20 Без прав, п'яний і під умовним терміном: на Хмельниччині затримали 24-річного рецидивіста 12:48 У Кам’янці підліток викрав гроші у фітнес-клубі 12:45 Який інтернет дійсно працює під час блекаутів у Хмельницькому? (новини компаній) 12:08 У Хмельницькому районі зіткнулися вантажівка і мотоцикл. Постраждав неповнолітній водій 11:51 Посмертними нагородами відзначили загиблих воїнів із Шепетівщини photo_camera 11:04 У Гречанах п’яний чоловік скоїв ДТП
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому
keyboard_arrow_up