У Хмельницькому посилюють карантин: перелік нових обмежень

У Хмельницькому посилюють карантин: перелік нових обмежень
Фото - "Україна молода"
  • У Хмельницькому запроваджують додаткові обмеження.
  • Нові заборони і правила вступають в силу з 5 квітня.

У понеділок, 5 квітня, у Хмельницькому почнуть діяти додаткові обмеження для протидії COVID-19. Їх ухвалила комісія з техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій сьогодні, 2 квітня. Обмеження будуть поширюватись на території Хмельницької міської територіальної громади. Про це повідомляють в міській раді.

Що під забороною:

  • проведення святкових заходів, банкетів, майстер-класів, публічних подій тощо в закладах громадського харчування та ресторанного господарства;
  • приймання відвідувачів закладами культури і проведення культурних масових заходів (в тому числі в кінотеатрах та музеях), крім роботи автоконцертів, автокінотеатрів;
  • діяльність суб’єктів господарювання, які здійснюють приймання відвідувачів (в тому числі магазини, супермаркети, спортзали, сфера обслуговування) з розрахунку більше однієї особи на 10 квадратних метрів загальної площі.

Нові обмеження вступають в дію з понеділка, 5 квітня і діятимуть на період карантину. Також в силі залишаються ті обмеження, які були прийняті раніше.


Друзі, як Вам такі обмеження? Чи дозволять ці заборони зменшити рівень захворюваності в місті? Діліться своїми думками у коментарях.

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.

Коментарі (92)
  • Татьяна Казьмина
    Хочу спросить,знаете ли вы про секретные лаборатории на территории Украины?Курирует их Америка.А кто дал разрешение и почему народ ничего не знает?
  • Валентина Кміта
    люди,бережіть себе.ходіть в масках по вулиці,не сидіть один у одного на плечах,пенсіонери-не вештайтесь по базарах ,не лізьте у транспорт без нагальноі потреби робіть все про що просять лікарі.наше здоровя у наших руках.життя одне. будьте всі здорові і живі,а гроші якось заробим.
  • Наталья Именина
    Пока не будет контроля и наказания, все ограничения не сработают. Надеяться на сознательность наших людей бесполезно.
  • XS Hayla
    Мой муж заразился на ковид в новогоднюю ночь в церкви, сильно кашляла бабушка. Пойти в церковь заставила необходимость мольться за уходящую из жизни сестру. А пожилые люди в большинстве ходят в церковь и другие места не из-за острой необходимости и наивно думают, что Бог излечит их в церкви. И та бабушка разве думала о других? И масок не было ни на ком. Поэтому из нашего опыта могу согласиться с полным локлауном, особенно для пенсионеров.
    Игорек reply XS Hayla
    Мою бабусю Бог спас, ніякі ліки не допомогли,лише молитви щирі
    Хуан Матус reply Игорек
    Мракобес.
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Хмельницького за сьогодні
19:19 Хуртовина і шквальний вітер: на Хмельниччині оголосили штормове попередження 18:27 Загинули військові з Хмельниччини: Ярослав Верховий, Андрій Данчишин, Радислав Назаришин, Олексій Хижавський 17:07 Обіцяють справжню зиму: погода на Новий рік у Хмельницькому 16:06 Тіло повернули під час репатріації. У Хмельницькому попрощалися з Олександром Колядою Від читача 10:13 Хмельницька митниця інформує 15:14 Вхід до громадських туалетів Хмельницького: огляд і ціни 14:42 Сім пожеж сталось на Хмельниччині за добу: що та чому горіло 14:25 Комбінований обстріл 27 грудня: на Хмельниччині є збиття 13:44 Знімала для рф академію, ВЧ і залізницю: як покарали школярку з Хмельницького 13:10 У Хмельницькому визначать володаря футзального Суперкубка play_circle_filled 12:02 10 добрих новин у Хмельницькому: склали підбірку за рік 11:02 Десять місяців чекали вдома: у Хмельницькому попрощалися з воїном Іваном Міняйлом 10:03 На Хмельниччині двічі оголошували тривогу: працювала ППО 09:00 Курс валют у Хмельницькому на сьогодні, 27 грудня (ІНФОГРАФІКА)
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому
keyboard_arrow_up