У Хмельницькому прокинулась “алко-весна”

У Хмельницькому прокинулась “алко-весна”
Ілюстративне фото http://www.firtka.if.ua
  • Вживання алкоголю у громадських місцях - традиція, що набирає обертів разом із потеплінням.
  • Найчастіше хмельничани розпивають у спальних районах, на дитячих майданчиках і в парках міста.
  • З початку цього року в Хмельницькому зафіксували майже 1 000 порушень.

Разом із потеплінням збільшуються випадки пияцтва в недозволених місцях. Згідно 178 статті КУпАП, такі правопорушення фіксуються за трьома частинами:

  • частина 1 - одне порушення протягом року
  • частина 2 - двічі на рік
  • частина 3 - більше трьох порушень на рік

Особам, які пиячать в заборонених місцях, загрожує 51 гривня штрафу за одне порушення протягом року, 85 гривень за два порушення на рік, та судові санкції за три й більше фіксованих випадків на рік.

За словами речника управління патрульної поліції у Хмельницькій області, Романа Мартинюка, станом на 2019 рік зафіксували 602 випадки розпиття спиртних напоїв за першою частиною статті, 194 порушення - за другою та 40 випадків за третьою частиною. Разом усіх - 836.

  • Найчастіше фіксуємо випадки розпиття алкогольних напоїв у спальних районах міста, на дитячих майданчиках та в парках ім. Чекмана, Франка і Шевченка - каже речник патрульної поліції у Хмельницькій області Роман Мартинюк.

Загалом у минулому році поліція встановила більше 3 тисяч випадків пияцтва в недозволених місцях. Чи то в спеку, чи в холод слід пам’ятати - вживання алкоголю у громадських місцях вважається адміністративним правопорушенням і карається законом за статтею 178 КУпАП.

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Facebook, Telegram, Instagram, Viber та YouTube.

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.

Коментарі (3)
  • Ден
    За пляшку пива хоч штрафують, а сміття повз урни - це нормально, так? можна й не штрафувати...
  • Валерий Герасимович
    Чому такий маленький штраф,смішно!!!
  • Valentina Roman
    Бутылка водки 100грн, штраф-51грн.на год?
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Хмельницького за сьогодні
19:57 «Жінка, яка формує світ»: міжнародний форум відбувся у Хмельницькому 11 червня photo_camera 19:28 У Хмельницькому патрульні виявили двох пʼяних водіїв: один із них керував Tesla 18:52 Двом чоловікам з Хмельниччини оголосили підозру у груповому ґвалтуванні 18:11 Виконком Хмельницького ухвалив 96 рішень: куди спрямують кошти громади Від читача 11:35 Нульова толерантність до дискримінації 17:28 У Хмельницькому попрощаються з двома воїнами: Віталієм Галаганом та Андрієм Старим 16:49 У Хмельницькому 232 випускники отримали відзнаки громади за успіхи у навчанні (ФОТО) 16:05 Із Хмельницької райадміністрації до ОВА: Кордонський став заступником Тюріна 15:25 Хмельницька АЕС запрошує на роботу: список усіх вакансій 14:51 На Хмельниччині п’яний підліток спричинив аварію з постраждалими: його затримали 14:06 «Тато, я так хотіла, щоб ти був поруч»: хмельничанка прийшла у випускній сукні до портрета загиблого батька 13:37 Град та злива: у Хмельницькому та області оголосили штормове попередження 13:08 У центрі Хмельницького відключать воду 12 червня 12:28 У Хмельницькому районі мотоблок зіткнувся з легковиком: чоловік у лікарні 11:49 Залишив помирати пішохода, якого збив: на Хмельниччині засудили чоловіка 11:12 На Хмельниччині попрощалися із поліцейським Ігорем Мельником photo_camera 10:33 На Шепетівщині у ставку потонули дві людини: серед них дитина 10:04 Ціни на пальне у Хмельницькому (ОНОВЛЮЄТЬСЯ) 09:37 На Хмельниччині водії електросамокатів спричинили 6 ДТП: деталі 09:00 Курс валют у Хмельницькому на сьогодні, 11 червня (ОНОВЛЮЄТЬСЯ)
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому
keyboard_arrow_up