У Хмельницькому склали протокол на двох нелегалів з Азербайджану. Вони заплатять штраф

У Хмельницькому склали протокол на двох нелегалів з Азербайджану. Вони заплатять штраф
  • На Хмельниччині стартував комплекс заходів «Мігрант».
  • Шукають порушників міграційного законодавства.

Із 1 вересня до 1 жовтня на Хмельниччині проводитимуть профілактичні заходи під умовною назвою «Мігрант». За місяць планують зменшити кількість адміністративних та кримінальних правопорушень, які вчиняють іноземцями на території області. У перший день виявили двох порушників.

В ході відпрацювання на території Хмельницького поліцейські виявили двох громадян  Азербайджану, які порушили терміни перебування на території нашої держави та не вжили жодних заходів щодо своєчасної реєстрації в Україні. Про це повідомляють у Секторі комунікації поліції Хмельницької області. 

На обох порушників працівники міграційної служби склали два протоколи про адміністративні правопорушення за статтями "Порушення іноземцями та особами без громадянства правил перебування в Україні і транзитного проїзду через територію України" та "Невжиття заходів до забезпечення своєчасної реєстрації іноземців і осіб без громадянства".  Санкції обох статей передбачають накладення штрафу.

Відео дня

Також відносно громадянки Азербайджану міграційники прийняли рішення про примусове повернення в країну походження. Наразі профілактичні заходи по Хмельниччині тривають. 

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.

Коментарі

keyboard_arrow_up