У Хмельницькому склали протокол на продавчиню черемші

У Хмельницькому склали протокол на продавчиню черемші
Фото - Державна екологічна інспекція
  • В екологічній інспекції стартувала операція «Первоцвіт – Черемша».
  • Наразі штрафують порушників, які продають червонокнижні рослини.

На Хмельниччині екологи проводять щорічну акцію «Первоцвіт», під час якої фіксують порушення вимог природоохоронного законодавства. Під забороною є збір і продаж червонокнижних рослин, в тому числі і черемші, на яку є чималий попит навесні. 

Сьогодні, 9 квітня, зафіксували одне порушення на території центрального продовольчого ринку, що на Вайсера. Про це повідомили у Державній екологічній інспекції Хмельницької області. Інспектори побачили жінку, яка продавала "із землі" черемшу (цибулю ведмежу), яка занесена до Червоної Книги. На продавчиню склали протокол за статтею 88-1 Кодексу України про адміністративні провопорушення. Матеріали направили на розгляд до суду. 

Екологи також закликали хмельничан не купувати первоцвіти, особливо ті, що продають "із землі" в умовах антисанітарїі і без відповідних документів.

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.

Коментарі (63)
  • Надія Паськова
    Респект
  • Olga Lira
    Кілька днів тому особисто бачила як в Кракові на ринку  люди продавали черемшу Пучок 4зл коштував,а тут штраф .???
  • Алёна Калинская
    Не знала, що цей "часник" в червону книгу занесений.... Але жах що робиться!!
  • Людмила Котенко
    А депутат все можна
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Хмельницького за сьогодні
17:05 У Хмельницькому 10 рятувальників гасили пожежу квартири play_circle_filled photo_camera 16:13 Сім годин — максимум: у «Хмельницькобленерго» пояснили рівномірність графіків 15:52 Із дронами та ДСНС: у Хмельницькому понад тиждень шукають собаку Беллу play_circle_filled 15:25 Попрощалися із хмельничанином Володимиром Калініченком, який вважався безвісти зниклим Від читача 08:45 Змінюється порядок сплати митних платежів громадянами! 14:55 Двом хмельничанкам хочуть надати звання «Мати-героїня» 14:29 Висадив пасажирів на проїжджій частині: у Хмельницькому оштрафували водія автобуса (ВІДЕО) play_circle_filled 13:44 На Хмельниччині збільшили кількість маршрутів для здачі практичного іспиту з водіння 13:06 30 пацієнтів за пів дня: у хмельницькому травмпункті «ажіотаж» через негоду 12:41 ДТП та засніжені траси: ситуація на дорогах Хмельниччини 12:05 Схопила за волосся і вдарила об одвірок: суд переглянув вирок жительці Летичева 11:37 Реєстраторку із Держгеокадастру підозрюють у махінаціях із землею за 2,4 мільйона 11:15 На двох вулицях у Хмельницькому не буде води 7 січня 10:38 Був під ураженням дрона: на війні загинув поліцейський з Шепетівки 10:04 У Кам’янці-Подільському на «зебрі» збили жінку 09:00 Курс валют у Хмельницькому на сьогодні, 7 січня (ОНОВЛЮЄТЬСЯ) 20:40 Графік погодинних відключень світла у Хмельницькому та області на 7 січня 19:48 Планові та аварійні відключення світла у Хмельницькому (ОНОВЛЮЄТЬСЯ) 19:07 Значний сніг і туман: прогноз погоди в Хмельницькому на 7 січня 18:28 Дізналися ім’я посадовця міграційної служби, дружина якого збудувала ТЦ за 14 мільйонів
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому
keyboard_arrow_up