У Хмельницькому від Covid-19 одужав поліцейський

У Хмельницькому від  Covid-19 одужав поліцейський
Фото ілюстративне
  • Чоловік лікувався амбулаторно.
  • Результати ПЛР-тестування показали негативний результат.

 

Коронавірусну хворобу поборов ще один хмельничанин. Це працівник поліції. Про це сьогодні, 28 квітня, повідомили у пресслужбі Хмельницької міської ради.

Як  зазначається, 44-річний чоловік лікувався амбулаторно. Два поспіль ПЛР-аналізи показали негативний результат. 

Раніше одужала його 18-річна донька.

Таким чином, в обласному центрі вже 12 людей одужали від COVID-19. Загалом в місті підтверджено 16 випадків захворювання. Наразі є троє хворих хмельничан (1 в лікарні, 2 лікуються амбулаторно).

Нагадаємо, в Україні станом на ранок 28 квітня підтвердили 9 410 випадків COVID-19, з них 401 протягом останньої доби. Внаслідок ускладнень, викликаних хворобою, померли 239 людей. Загалом 992 пацієнти вже одужали.

Читайте також: Головне про карантин та коронавірус 28 квітня (ОНОВЛЮЄТЬСЯ)

 Слідкуйте за новинами Хмельницького у Facebook, Telegram, Instagram, Viber та YouTube.

 

Додайте Всім.юа до вибраних джерел у Google

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Хмельницького за сьогодні
21:10 Погода у Хмельницькому: прогноз на тиждень 20:28 Обіцяв зняти з розшуку в ТЦК за 3500 доларів: деталі вироку хмельничанина 19:23 Планові та аварійні відключення світла у Хмельницькому (ОНОВЛЮЄТЬСЯ) 18:40 На Хмельниччині попрощаються з 4 захисниками Від читача 15:55 Жінки у підготовці до миру: що стримує та що посилює їхню роль, дослідження 17:51 Засудили жительку Хмельницького району за роботу на росіян: деталі справи 17:13 Помер хмельницький історик та краєзнавець Петро Слободянюк 16:31 У Хмельницькому 14 людей захворіли на сальмонельоз після святкувань у ресторані 15:41 У Нетішині судитимуть матір, донька якої потрапила в реанімацію із сепсисом 15:08 Відбулася міжрегіональна суспільно-наукова платформа «Хрещення. Становлення. Перемога» 15:01 Юні спортсмени з Хмельниччини представлять регіон на всеукраїнському фестивалі “Активна країна з Кернел” у Києві (новини компаній) 14:32 КТ і МРТ за гроші держави: скільки зробили у Хмельницькому та де 12:33 В ДТП у Старокостянтинові травмувався мотоцикліст 12:02 Це не останні кадрові призначення в освіті, — департамент 11:29 У мікрорайоні Ракове велосипедист збив 65-річну жінку 10:53 Симчишин призначив 19 директорів закладів освіти: імена 10:41 Житель Шепетівки передав росіянам відомості про військові об’єкти: деталі 09:38 Через Шепетівку курсуватимуть ще 5 потягів
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому
keyboard_arrow_up