У Летичівській громаді відкрили меморіальну дошку загиблому спортсмену Володимиру Андрощуку

У Летичівській громаді відкрили меморіальну дошку загиблому спортсмену Володимиру Андрощуку
Тут і далі фото із фейсбук-сторінки Летичівської об'єднаної територіальної громади
 • Володимир Андрощук був членом збірної з легкої атлетики. 

 • Він неодноразово представляв Україну на міжнародних змаганнях. 

З початком повномасштабного вторгнення чимало студентів, юнаків та дівчат, призупинили навчання і поповнили лави Збройних сил України. Одним із тих, чия студентська молодість обірвалась війною, став житель Летичівщини Володимир Андрощук. Він загинув у боях за свободу своєї країни. 

Спортсмен 

Народився Володимир 10 січня 2001 року в селі Суслівці. Там же закінчив місцеву школу. Змалечку хлопець любив спорт, мав вагомі спортивні досягнення, тому після закінчення 9 класу вступив у Броварське вище училище фізичної культури, де вдосконалював свої спортивні здібності. 

Відео дня

А вже по закінченню училища, Володимир став студентом Львівського національного аграрного університету. Навчався на денній формі. В юнака був вільний графік відвідування занять, оскільки багато часу він приділяв тренуванням. Із 2018 року Володимир був членом складу національної збірної на чемпіонаті Європи U-18 з легкої атлетики. У 2019 році він переміг з десятиборства на чемпіонаті України U-20. 

Володимир Андрощук представляв Україну на міжнародних змаганнях, неодноразово ставав призером легкоатлетичних стартів в Україні. Також спортсмен-студент представляв Україну на чемпіонаті Європи U-20 у 2020 році, де став шостим у сучасному п'ятиборстві. 

Військовий

Коли розпочалася війна, Володимир не вагаючись прийняв рішення йти захищати Україну, підписав контракт та вступив до лав українського війська. 25 січня цього року він загинув, штурмуючи позиції ворога під Бахмутом. 

— Володя заплатив найвищу ціну - віддав своє молоде життя в ім'я Миру, заради Перемоги, за Свободу українського народу та вільну й незалежну Україну, — пишуть у Летичівській селищній раді. 

Володимир мріяв представити нашу країну на Олімпіаді-2024 у Франції в якості члена збірної команди України з легкої атлетики. Не судилось. Йому назавжди буде – 22 роки

У громаді вирішили вшанувати пам'ять про загиблого. Тож 10 листопада у Сусловецькому ліцеї відкрили меморіальну дошку на честь полеглого випускника. Тепер він повернувся до рідної школи – назавжди.

Читайте також:

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.

Коментарі (8)
 • Валентина Коновальчук

  Вічна пам'ять ГЕРОЮ УКРАЇНИ
 • Ксенія Олійник

  Вічна пам'ять Герою
 • Yura Shargun

  Вічна пам'ять Герою
 • Леся Демчишина Фаренюк

  Світла пам'ять Герою!!!

keyboard_arrow_up