У МОЗ повідомили, коли доставлять перші вакцини проти COVID-19

У МОЗ повідомили, коли доставлять перші вакцини проти COVID-19
Фото ілюстративне
  • Перший транш вакцин буде складатись із 1,2 мільйона доз.
  • У Міністерстві розповіли, коли вони прибудуть в Україну.

Нещодавно у МОЗ повідомляли про те, що Україна розпочала співпрацю з світовими ініціативами щодо виготовлення вакцини проти коронавірусу. Наразі стало відомо, коли ж потрібні дози вакцин стануть доступні для українців.

За словами міністра охорони здоров’я Максима Степанова, перший транш очікують отримати вже у першому півріччі 2021 року. Про це він заявив під час онлайн-брифінгу. До 7 грудня планується підписання технічної документації.

За повідомленням ВООЗ, наразі 10 фармкомпаній знаходяться на завершальній третій стадії клінічних випробувань вакцини проти COVID-19, і найближчим часом мають завершити випробування і зареєструвати вакцину. 

"Насамперед ми плануємо вакцинувати людей із груп ризику: медичних працівників, громадян віком понад 65 років та людей із хронічними захворюваннями. Згідно з розрахунками, ми отримаємо вакцину для щеплення 20% населення, тобто 8 мільйонів доз”, - зазначив Степанов. 

Окрім того, у МОЗ також повідомили, що в Україні є можливість отримувати і зберігати вакцини - адже є необхідне обладнання. До слова, холодильні установки дозволяють збереження навіть при температурі 75 градусів. 

Читайте також: Останні дані: на коронавірус захворіла рекордна кількість українців
 

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.

Коментарі (2)
  • Lena Selezneva
    понеслась кобыла в щавель....
  • Валентина Кміта
    о том что нынешние вожди в медицине завезут вакцину-бред и сплошная брехня.мы им нужны,как кобыле корона.наш девиз-спасайся как можешь.назло этим гадам мы выживым,а они подохнут.
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Хмельницького за сьогодні
21:01 До 7 градусів тепла: погода на Хмельниччині 28 лютого 20:15 Їм було 47 та 24 роки. Загинули двоє військових з Хмельниччини 19:42 Сплеск гепатитів на Шепетівщині пов’язують із косметичними процедурами 19:02 У гімназії Нетішина відремонтували харчоблок за 14,7 млн грн (ФОТО) Від читача 11:43 До уваги суб’єктів зовнішньоекономічної діяльності! 18:08 Воїнів з Хмельницького району відзначили нагородами посмертно (ІМЕНА) 17:17 Вважалися зниклими: на Хмельниччині попрощались з трьома військовими 16:30 У ХНУ оголосили конкурс на посаду ректора 15:56 Нові декларації хмельницьких нардепів Жмеренецького та Ватраса: що купили і скільки заробили 15:18 На Хмельниччині викрили чоловіка, який зберігав 5 бойових гранат 15:05 Скринінг 40+ у Хмельницькому: де пройти обстеження за 2000 грн від держави 14:48 У Хмельницькому попрощаються з 25-річним військовим Володимиром Крутовим 14:04 Привласнила 360 тис. грн за програмою «Муніципальна няня»: судитимуть жительку Хмельниччини 13:19 На щиті троє воїнів з Хмельниччини: Сергій Зотов, Андрій Кріль, Роман Луцик 12:30 Забила співмешканця до смерті сокирою: справу хмельничанки передали до суду 11:47 На Хмельниччині судитимуть офіцера-прикордонника за «переведення» військових у тил 11:01 Туристи поповнили бюджет Хмельниччини на понад 10 млн грн за рік 10:13 На Хмельниччині фіксують нові випадки туберкульозу серед підлітків 09:30 На Хмельниччині родина втратила двох синів: молодшого забрала війна 09:00 Курс валют у Хмельницькому на сьогодні, 27 лютого (ОНОВЛЮЄТЬСЯ)
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому
keyboard_arrow_up