У Нетішині надзвичайників учили ліквідовувати пожежу на Хмельницькій атомній електростанції. Участь у навчанні взяли члени третього пожежно-рятувального загону та місцевої оперативної служби.
Для проведення навчальних занять розробили справжній сценарій. Рятувальники мали погасити пожежу, яка начебто сталась у конференц-залі корпусу ХАЕС, який знаходився на другому поверсі. За легендою, загорання виникло через коротке замикання електричних проводів.
Перед тим, як розпочати тушити полум'я, рятувальники мали розвідати обстановку, створити штаб, отримати спеціальний допуск для гасіння під електронапругою та інструктаж. Лише після цього вони могли "загасити вогонь".
У навчаннях взяли участь 33 рятувальники. Також задіяли 9 пожежних машин та одну карету "швидкої". Про це повідомляють у прес-службі ГУ ДСНС у Хмельницькій області.
Слідкуйте за новинами Хмельницького у Facebook, Telegram, Instagram, Viber та YouTube.