У ніч на 14 грудня хмельничани зможуть побачити вражаючий метеоритний дощ

У ніч на 14 грудня хмельничани зможуть побачити вражаючий метеоритний дощ
  • Сьогодні українці зможуть побачити один з найяскравіших зорепадів – потік Гемініди.
  • Він розпочнеться ввечері 13 грудня.
  • Найкраще спостерігати за ними, відійшовши подалі від міських ліхтарів та вогнів.

Зорепади – одне з найпрекрасніших космічних явищ. Й сьогодні хмельничанам вдасться помилуватися таким небесним подарунком. Зорепад з іменем "Геменіда" пройде над Землею з 13 на 14 грудня.

Це один з найяскравіших "дощів". Погодьтеся, космічний дощ надасть ще більшої  містики у вечір Андрія

Зорепад почнеться близько 9 години вечора. Його пік припаде на 3-4 ранку 14 грудня. Метеори можна буде побачити неозброєним оком. Про це повідомили у NASA.

Відео дня

Потік Гемініди – потужний зорепад, активність якого припадає завжди на кінець року. Зорепаду вже близько 200 років, однак з кожним роком він стає дедалі сильнішим та яскравішим. Цього разу можна буде побачити до 60 метеорів на годину.


 

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.

Коментарі (3)
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Хмельницького за сьогодні
21:01 Пануватиме антициклон. Прогноз погоди на 2 липня для Хмельниччини 20:31 На 26 вулицях відключатимуть світло у Хмельницькому 2 липня (АДРЕСИ) 20:09 Хмельницька АЕС запрошує на роботу працівників (СПИСОК ВАКАНСІЙ) 19:30 Обірвалось життя чотирьох військових з Хмельниччини. Імена photo_camera Від читача 14:25 Поліцейські екстрадували організатора злочинної групи паліїв, який переховувався за кордоном 18:55 Магнітні бурі у липні-2025: які дні будуть важкими для метеозалежних 18:29 Судитимуть експатрульного з Хмельницького, який «збирав» хабарі 17:56 Затримуються потяги через Хмельниччину – з рейок зійшли вагони 17:21 Хмельничани отримали нагороди з рук Президента на Софійській площі (ІМЕНА) 16:39 У Хмельницькому потонув військовий Денис Домрачев. З ним попрощались photo_camera 16:00 Шахтар і Динамо в перших турах: календар матчів Епіцентру в УПЛ 15:44 У Хмельницькому п'яний водій в'їхав у автобус 15:12 Ціни на сало і м’ясо: як змінилась вартість свинини у Хмельницькому 14:48 Біля філармонії сталася ДТП: постраждав 20-річний мотоцикліст (ВІДЕО) 14:03 Призначено нового єпископа в Кам’янець-Подільській дієцезії РКЦ 13:19 На міському пляжі Хмельницького небезпечно купатися – МОЗ 12:22 52 тисячі доларів "забутого" боргу: колишнього прокурора підозрюють у шахрайстві 12:00 7 найпопулярніших товарів для інтиму: підбірка з «Полунички» (новини компаній) 11:29 Чи треба міняти документи й таблички, якщо перейменували вулицю 10:35 В Гречанах 1 липня не буде води
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому
keyboard_arrow_up