У рік Собаки з новим другом. Зробіть добро і візьміть тварину з притулку

У рік Собаки з новим другом. Зробіть добро і візьміть тварину з притулку
  • Мати вдома собаку або будь-якого іншого домашнього улюбленця - це великий клопіт. 
  • Але якщо ви мрієте мати вірного друга і поділитись з ним своїм теплом, візьміть собаку з притулку. 
  • "Центр поводження з тваринами" опікується більше ніж 90 псами. Вони будуть раді, якщо собаки потраплять у добрі руки. 

Найбільше щастя для будь-якої безпритульної собаки - знайти люблячого господаря. Про них мріють і песики з "Центру поводження з тваринами" у Хмельницькому. Саме там зараз знаходиться близько сотні чотирилапих. У притулку є як і зовсім маленькі цуценята, так і дорослі собаки.

- Зараз в нас на обліку знаходиться близько 90 собак, якщо рахувати разом з приватниками з "Врятуй життя", то загалом виходить десь біля 160. Для того, щоб прогодувати 90 наших потрібно десь 19 тисяч гривень щомісяця. Персоналу поки мало, ми не справляємося з тим, щоб вигуляти кожного собаку, як це потрібно. Тому допомагають небайдужі хмельничани, - розповідає завідувач притулку "Центру поводження з тваринами" Олександр Бойченко. 

Вже наступного року мають розпочати будівництво притулку для тварин на Заводській. Там виділили земельну ділянку, а також дали кошти на виготовлення проектно-кошторисної документації. 

Відео дня

Та у "Центрі поводження з тваринами" кажуть, для кожної собаки потрібен хазяїн. Отож, закликаємо у рік Собаки взяти і собі додому вірного друга. 

Притулок для собак знаходиться на вулиці Дейгена, 5А, що у мікрорайоні Дубове. 

Ось цього песика з добрими очима можна зустріти відразу при вході у "Центр поводження з тваринами". Раніше він охороняв чиюсь приватну територію, але коли став зайвий, його викинули. 

Рижика власники теж залишили напризволяще і прив'язали на ланцюг біля воріт притулку. Песик дуже веселий і рухливий. 

Чорнява Лінда раніше охороняла будівництво будинку. Та після того як воно закінчилось, собаку віддали у притулок. До життя на вулиці вона не звикла, тому чекає на свого господаря. 

Злату знайшли на Курчатова. Вже коли вона була в притулку, у неї відмовили лапки. Ї виходили і вона знову може ходити. Як кажуть працівники "Центру поводження з тваринами", добрішого пса і не знайдеш. 

Хаскі збила машина і собака прибилась до стоянки. Працівникам вона заважала і пса відправили до притулку. Вона дуже боїться, що її можуть образити. 

А ось цей малий песик дуже рухливий. Як тільки він потрапив до притулку, не давався нікому в руки. Навіть зламав лапку, бо багато бігав. 

Мисливську собаку Фанні (ліворуч) знайшли на трасі. Її збив автомобіль. В неї був поламаний таз, але тепер собачка вже здорова. Дівчинка ще зовсім маленька, їй лише близько року. 

У цього гавкітливого песика раніше був жорстокий хазяїн, який його постійно бив. Собака втекла і її знайшли на овочевому ринку. В неї були зламані задні лапки, а шкіра була в опіках від кислоти. Цьому песику потрібен чуйний і добрий господар. 

Кудлата Жуля дуже миролюбива. Її відправили у притулок, бо вона заважала сусідам. Дівчинка грайлива і дуже любить, щоб чухали животика.  

А ось цю собаку з коренями німецької вівчарки привезли люди. Пса просто викинули на вулицю і він був хворий. У притулку його вилікували. І хоч собака трохи боїться людей, але має привітний характер. 

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.

Коментарі (4)
  • Олександр Бойченко

    Якщо ви любите тварин та знаєте того, хто мріє про вірного друга, - поширте інформацію про наших підопічних, покажіть їм фото цих неймовірних собак і допоможіть принести у цей світ трохи тепла і любові! Щира вдячність від собак за, like та репост цього повідомлення - гарантовані. Дякуємо за не байдужість!



    Кожна майже із 100 собак яких знаходиться у «Центрі поводження з тваринами» кожного дня чекають на увагу, кожна хоче щоб з нею погуляли на повідку.

    Наші двері відчинені без вихідних!

    «Центр поводження з тваринами»



    Вул. Дейгена, 5,А. тел. 067 6793350 [email protected]

    https://www.facebook.com/animal.km/

  • Олександр Бойченко
  • Олександр Бойченко
  • Олександр Бойченко
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Хмельницького за сьогодні
18:09 Дев'ятеро воїнів «на щиті» повернулось на Хмельниччину photo_camera 17:03 Хмельниччину накриє спека: прогноз погоди на 6 липня 16:26 На Хмельниччині нові правила оголошення повітряних тривог 15:42 «Хмельницькводоканал» оштрафували за забруднення Південного Бугу Від читача 13:29 Продаж земельної ділянки для будівництва туристичної інфраструктури 14:56 Двох військових з Хмельницького району звільнили з полону. Історії захисників 14:23 У центрі Хмельницького та в двох ТРЦ вимкнули воду: коли зʼявиться 13:34 У селі під Хмельницьким чоловік викопав у городі снаряди (ВІДЕО) 12:46 21 мешканець Хмельниччини отримав фінансування для бізнесу: на що підуть кошти 12:01 У Хмельницькому в тролейбусі травмувалась пенсіонерка: поліція з'ясовує обставини ДТП 11:34 17 облич репресованих радянською владою на Хмельниччині photo_camera 10:49 Хмельничанина, який влаштував стрілянину у Раковому, затримали, — поліція 10:01 Головна ціль — Старокостянтинів: на Хмельниччині збили 42 «шахеди» в ніч на 5 липня 09:02 Показники зашкалюють: що показала перевірка Південного Бугу на Хмельниччині 21:01 Вночі дощитиме. Погода на 5 липня для Хмельниччини
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому
keyboard_arrow_up