У Шепетівському районі перевіряють порушення санітарних норм при використанні пестицидів

У Шепетівському районі перевіряють порушення санітарних норм при використанні пестицидів
  • Під час комісійного обстеження також була проведена бесіда з представниками агрофірм та працівниками Улашанівської територіальної громади.

3 липня 2024 року спеціалісти Шепетівського районного управління Держпродспоживслужби в Хмельницькій області взяли участь у комісійному розгляді звернення жителів села Марачівка щодо порушення санітарних норм при обробці полів пестицидами та їх негативного впливу на здоров'я місцевих мешканців.

Під час перевірки було виявлено наступні порушення відповідно до ДСП 8.8.1.2.001-98 «Транспортування, зберігання та застосування пестицидів у народному господарстві»:

  • Порушення зони санітарного розриву: поля, засіяні сільськогосподарськими культурами, які обробляються пестицидами, знаходяться на відстані 50-100 метрів від житлових будинків та індивідуальних земельних ділянок жителів села Марачівка.
  • Відсутність попереджувальних написів: у радіусі 200 метрів від поля не були встановлені спеціальні попереджувальні знаки щодо проведення робіт із застосуванням пестицидів.

Під час комісійного обстеження також була проведена бесіда з представниками агрофірм та працівниками Улашанівської територіальної громади.

Відео дня

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.

Коментарі

keyboard_arrow_up