У ЦНАПі з'явилась ще одна послуга

У ЦНАПі з'явилась ще одна послуга
  • У ЦНАПі видаватимуть дозвіл на водокористування. 
  • Послуга запрацювала відсьогодні, 7 червня. 
  • Оформлення документів триває впродовж місяця. 
У головному відділенні Центру надання адмінпослуг з'явилась нова послуга. Відтепер тут можна буде подавати документи, аби отримати дозвіл на спеціальне водокористування. Послугу надаватиме Сектор Держагенства водних ресурсів України в Хмельницькій області. 
Скористатись нею можна вже відсьогодні, 7 червня. Дозвіл видаватимуть впродовж 30 календарних днів від часу, коли зареєструють заяву про надання послуги. Із документами слід звертатися за адресою вулиця Соборна, 16. Про це повідомляють у прес-службі міської ради. 
 

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Хмельницького за сьогодні
13:29 Врізався в авто та пішов пити: у Камʼянці затримали втікача з місця ДТП 12:43 Хмельниччина втратила чотирьох військових: Кислого Олександра, Костюка Дмитра, Костюка Олега та Окорського Романа 12:02 На Хмельниччині повідомили підозру посадовцю Держпродспоживслужби: що відомо 11:13 Поблизу Хмельницької області зафіксували землетрус Від читача 10:51 Що необхідно знати про ПУХЛИНИ СЕРЦЯ? 10:28 На Хмельниччині оголосили штормове попередження 09:42 Загинув 33-річний чоловік: деталі ДТП У Хмельницькому районі 09:00 Курс валют у Хмельницькому на сьогодні, 5 лютого (ОНОВЛЮЄТЬСЯ) 21:15 Графік погодинних відключень світла у Хмельницькому та області на 5 лютого 20:48 Планові та аварійні відключення світла у Хмельницькому (ОНОВЛЮЄТЬСЯ) 19:43 Трьом парками Хмельницького затвердили документи на землю 18:33 У двох лікарнях і перинатальному центрі проводитимуть ремонти: рішення міськради 17:35 У ДТП в Хмельницькому районі загинув водій мікроавтобуса photo_camera 17:07 У понад 9 разів вище норми: на Водопровідній зупинили п’яного водія play_circle_filled 16:36 У Хмельницькому затримали «закладчика» синтетичного наркотика 16:11 Посмертно: п’ятьох воїнів з Хмельницького району відзначили державними нагородами photo_camera 15:50 Лікарі на Хмельниччині оформляли фіктивні групи інвалідності: викрито 18 осіб 15:31 У Хмельницькому районі перейменують село 14:38 Голод, антисанітарія та жебракування: історії про вилучення дітей на Хмельниччині
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому
keyboard_arrow_up