У військовій частині Києва знайшли мертвим 20-річного строковика з Хмельниччини

У військовій частині Києва знайшли мертвим 20-річного строковика з Хмельниччини
Фото: promin.cv.ua
  • Тіло виявили у водоймі на території військової частини.
  • Обставини смерті хлопця наразі невідомі, триває експертиза.

Трагедія сталася у військовій частині у Подільському районі столиці. У середу,16 травня, у водоймі на території військової частини виявили тіло солдата-строковика.

Загиблим виявився 20-річний військовослужбовець з Хмельницької області.  Про це йдеться у сюжеті UA:Перший.

Як розповів Андрій Кисельов – речник військової прокуратури центрального регіону, тіло витягли з водойми на Рибальському півострові. Причину смерті нині встановлюють. Кримінальну справу відкрили за статтею "Умисне вбивство".

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.

Коментарі (1)
  • Наташа Лужняк
    Як
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Хмельницького за сьогодні
20:27 Планові та аварійні відключення світла у Хмельницькому (ОНОВЛЮЄТЬСЯ) 19:36 Симчишин натякнув на звільнення керівників підрозділів і підприємств через недостатню ефективність 18:59 «На щиті» повертаються 5 жителів Хмельниччини: імена 18:14 На Хмельниччині 2 чоловіків підозрюють у зґвалтуванні жінки: що відомо Від читача 12:07 Лист, який коштуватиме вам мільйона: як не стати жертвою інтернет-шахраїв. 17:30 Тетяні Крупі продовжили строк дії процесуальних обов’язків: деталі 16:58 На Хмельниччині оголосили штормове попередження 16:29 На Шепетівщині викрили мережу підпільних гральних закладів 15:43 Затримали хмельничанина, який сам організував замах на своє життя 15:02 Депутати і керівник суду з Хмельниччини заробляють на електроенергії: хто саме і скільки 14:19 «30 гривень не буде»: що каже міськрада про тарифи на проїзд і валідатори в маршрутках 13:20 «Це не ТЦК»: в Хмельницькому відкрили рекрутинговий центр Третьої окремої важкої механізованої бригади 12:31 Заблукала і не знала куди йти: у Дунаївцях знайшли 16-річну дівчину 11:40 На Хмельниччині суд дозволив затримати громадянку Білорусі для примусового видворення 10:49 $3 500 за відстрочку: на Хмельниччині викрили схему ухилення від служби 09:37 Працівника хмельницького РТЦК повторно оштрафували за п’яне водіння
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому
keyboard_arrow_up