У влади просять встановити світлофор на перехресті Кам'янецької та Житецького

У влади просять встановити світлофор на перехресті Кам'янецької та Житецького
  • Відповідну петицію розмістили на сайті міської ради.
  • Хмельничани просять урегулювати рух біля Південної брами.

Звернення з'явилося на сайті електронних петицій в рубриці "Транспорт і дороги". У мерії просять встановити світлофор біля Південної брами.

Автором відповідного звернення є Ніна Лебідь. Жінка наголошує, що на перехресті вулиць Кам'янецької та Житецького потрібно урегулювати рух траспорту.  У зв'язку із відсутністю світлофора пішоходи часто потрапляють під колеса автомобілів. Найбільша проблема - у час пік. Виїзд з вулиці Житецького дуже ускладнений.

Петиція зареєстрована у середу, 13 вересня. Наразі є лише 4 підписи із 500 необхідних. До кінця збору залишається 86 днів.

Читайте також: Як пішоходу вижити на дорогах. Поради експерта
 

 

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.

Коментарі (2)
  • Anna Bondarenko
    Там і так через кожні 50м світлофор! не потрібно перегинати палку!
  • alexandr angel
    Дійсно,   на Камянецькій так мало сфітлофорів!

    Коли переходиш дорогу треба всього навсього відірвати рожу від телефону і ефект кращий , ніж від сфітлофора
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Хмельницького за сьогодні
11:22 Обікрали кіоск на ринку і розбили чуже авто: як покарали двох чоловіків з Хмельниччини 10:29 Студент з Хмельницького району увійшов до п’ятірки найкращих зварників Європи 09:19 Атака БпЛА: на Хмельниччині знищили 6 цілей 20:45 Потеплішає цими вихідними: погода на Хмельниччині 2–3 травня Від читача 13:07 Гендерний баланс та недискримінація в Хмельницькій митниці 19:20 Майже 200 хмельницьких випускників отримають відзнаки 18:30 Двох воїнів з Хмельницького району відзначили посмертно (ІМЕНА) 17:51 Тролейбуси не доїжджатимуть до Ракового через ремонт дороги 17:01 США використовують українську розробку для захисту своїх об'єктів. До її створення долучились хмельничани 16:49 Ремонт доріг на Хмельниччині: де працює техніка і які результати 16:06 У Хмельницькому зупинили п’яного водія Skoda: 2,19 проміле 15:27 Що зміниться з травня: мобілізація, тарифи, субсидії, виплати 14:42 Коли запрацюють валідатори у маршрутках Хмельницького 14:01 Показники забруднення у Південному Бузі «зашкалюють»: результати перевірки 13:04 «Торгував на продовольчому ринку»: хмельничани попрощались із загиблим на війні Олександром Горбатим 12:12 Подружжя засудили за риболовлю на Південному Бузі
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому
keyboard_arrow_up