У жовтні українці матимуть додатковий вихідний: коли будемо відпочивати

У жовтні українці матимуть додатковий вихідний: коли будемо відпочивати
Фото ілюстративне
  • У жовтні кількість вихідних днів більша завдяки святковому дню. 

У середу, 14 жовтня, відзначається День захисника України. Він є державним святом і офіційним вихідним. Це передбачено статтею 73 Кодексу законів про працю, якої встановлені святкові і неробочі дні.

Нагадаємо, 2014 року президент України Петро Порошенко встановив відзначати щорічно 14 жовтня — День захисника України.  5 березня 2015 Верховна Рада України ухвалила за основу та в цілому президентський законопроект, яким пропонувалось зробити вихідним днем День захисника України 14 жовтня.

Відтак, уже наступного тижня ми отримаємо додатковий вихідний. До слова, загалом цього місяця українці мають аж 10 неробочих днів. 

Додайте Всім.юа до вибраних джерел у Google

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Хмельницького за сьогодні
14:30 «На щиті» повертається воїн з Хмельниччини Тарас Щур 14:10 Хмельничани в Instagram: підбірка фото за тиждень photo_camera 13:32 Хмельницький без гарячої води: де та коли вимикатимуть (ГРАФІК) 12:15 Від 4 000 $: скільки коштують гаражі та паркомісця у Хмельницькому photo_camera Від читача 08:06 Протидія мобінгу (цькуванню) у трудовому колективі: як розпізнати, які наслідки та як захистити свої права 11:22 Вибухи на полігоні: пошукова операція триває 10:03 Ціни на пальне у Хмельницькому (ОНОВЛЮЄТЬСЯ) 09:00 Курс валют у Хмельницькому на сьогодні, 2 серпня (ІНФОГРАФІКА) 18:01 Насувається сильна спека: погода на неділю, 2 серпня, на Хмельниччині 17:07 Безвісти зник у 2023 році: у Хмельницькому попрощались з Іваном Гаєвським 16:26 На Хмельниччині чоловік зберігав перероблений бойовий пістолет: йому оголосили підозру 15:29 На Хмельниччині відкрили меморіальну дошку поліцейському Руслану Бурову: його історія
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому
keyboard_arrow_up