Учасникам АТО з Хмельницького обіцяють виділити земельні ділянки

Учасникам АТО з Хмельницького обіцяють виділити земельні ділянки
  • З початку року до департаменту архітектури звернулося 200 учасників АТО, які хочуть отримати земельну ділянку.
  • Їх поставили на чергу. 49 з них вже отримали землю на присадибну ділянку або для будівництва гаражного приміщення. 
Однією з соцдопомог, які надають учасникам антитерористичної операції, є виділення земельних ділянок. За перший квартал цього року отримати землю звернулися 200 громадян цієї категорії населення. Департамент архітектури поставив їх на чергу. Про це повідомляють у прес-службі Хмельницької міськради. 

Протягом січня-березня виділили 49 земельних ділянок:

  • для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель та споруд (присадибна ділянка) – 14 учасникам АТО загальною площею 8400 квадратів;
  • для будівництва індивідуальних гаражів - 35 учасникам АТО загальною площею 763 квадрати. 

Також у департаменті архітектури прийняли рішення надати дозвіл на розробку проектів землеустрою: 

  • для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) – 10 учасникам АТО та 3 членам сімей загиблих учасників АТО загальною площею 8200 квадратів;
  • для будівництва індивідуальних гаражів – 23 учасникам АТО та членам сімей загиблих учасників АТО загальною площею 535 квадратів.

У 2016 році земельні ділянки отримали 107 учасників АТО. Дозвіл на розробку проектів землеустрою надали 57 бійцям та 10 членах сімей загиблих АТОвців. 118 учасників АТО отримали дозвіл на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва індивідуальних гаражів.

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Хмельницького за сьогодні
21:01 Синоптикиня назвала дату потепління: погода 21 квітня для Хмельниччини 20:01 Внаслідок поранення помер військовий з Хмельниччини Анатолій Петрик 19:04 Рідкісний метелик з’явився на Хмельниччині: у Нетішині зафіксували подалірія 18:28 На Хмельниччині зросла захворюваність на ГРВІ: за тиждень 5,8 тисяч випадків Від читача 14:20 До уваги митних брокерів! 17:48 «Вивозив поранених з-під обстрілів»: у Хмельницькому попрощались із Русланом Лучаком 17:27 Розшукали водія, який у Хмельницькому спричинив ДТП і втік 16:56 У Хмельницькому районі через випадок сказу ввели карантин: що відомо 16:29 Продав сина для жебрацтва у Хмельницькому: суд розглянув справу жителя району 15:48 Служив після контузії та поранень: хмельничани попрощалися з Дмитром Крикливим 15:08 Тікати чи стріляти? Чому київський теракт змусив згадати резонансну справу хмельницьких патрульних 14:29 Алкоголь і тютюн без документів: на Хмельниччині викрили автомагазин 13:48 На Хмельниччині зростає кількість підприємців: популярні сфери бізнесу 13:05 Графік відключення гарячої води у Хмельницькому (АДРЕСИ) 12:23 На Хмельниччині понад 50 людей отримають гранти на бізнес: створять 87 робочих місць 11:39 У Хмельницькому на перехресті зіткнулися автівки: травмувалася жінка 11:01 На Кам’янеччині розшукують літню жінку: пішла з дому і не повернулася 10:21 Смертельна ДТП з вантажівкою на Хмельниччині: загинула пасажирка легковика 10:00 Ціни на пальне у Хмельницькому (ОНОВЛЮЄТЬСЯ) 09:30 Полярник з Хмельниччини святкує день народження в Антарктиці: його історія
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому
keyboard_arrow_up