"Укрзалізниця" знову продаватиме у поїздах чай та каву

"Укрзалізниця" знову продаватиме у поїздах чай та каву
Фото ілюстративне
  • Напої у потягах прибрали з переліку послуг у червні через боротьбу з коронавірусом. Якою буде їх вартість. 
 

З 1 грудня "Укрзалізниця" знову почне продавати у пасажирських поїздах каву та чай. Про це повідомили у пресслужбі компанії.

Водночас в "УЗ" наголосили, що дотримуватимуться санітарно-гігієнічних та протиепідемічних норм, відтак напої подаватимуть в одноразових гофрованих стаканчиках місткістю 250 мл.

Повідомляється, що ціна на послуги не зміниться. Як і раніше, чай, кава та вода у пляшці (0,5 л) коштуватимуть по 10 гривні.

Замовити та оплатити напої можна буде при оформленні проїзних квитків онлайн.

Читайте також:

Вагони "Укрзалізниці" фарбуватимуть в інший колір: перші фото

Зі столиці до Карпат. Через Хмельницький їздитиме ще один потяг 

 

Додайте Всім.юа до вибраних джерел у Google

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Хмельницького за сьогодні
21:03 Пануватиме антициклон: погода на 29 липня на Хмельниччині 20:54 У Хмельницькому в середу попрощаються з двома захисниками 20:30 Відключення світла у Хмельницькому 29 липня: у списку 41 вулиця (АДРЕСИ) 20:17 «Не виходили з госпіталю 2 роки»: у Хмельницькому попрощались з Володимиром Соколом Від читача 22:32 Як знання рятують у тилу та на фронті. 4 роки Центру готовності цивільних 19:49 На Хмельниччині розшукують 15-річного підлітка: пішов з дому і не повернувся 19:04 «Погрожував спалити разом із квартирою»: історія Оксани з Дунаєвець, яку переслідував колишній 18:36 Торгівля пальним без ліцензії: у Хмельницькому засудили працівника АЗС 18:07 Що відремонтують в школах Хмельницького за 20 мільйонів (ІНФОГРАФІКА) 17:30 У понад 7 разів перевищила норму: у Хмельницькому зупинили пʼяну водійку двоколісного 16:46 На пляжі Хмельниччини виявили перевищення кишкової палички: де купатися небезпечно 16:01 На Хмельниччині попрощались з 20-річним воїном Андрієм Мар’яновим 15:05 Жителя Старокостянтинова викрили на незаконному продажі зброї 14:14 У центрі Хмельницького відкриють нову платну парковку 13:29 «Не встиг створити сімʼю»: хмельничани попрощались з воїном Павлом Бедраком 12:57 Звільнили директорку обласного центру культури та мистецтв Майю Онищук: деталі 12:04 За тиждень на Хмельниччині зупинили 65 нетверезих водіїв 11:13 «Це були ті, хто вже склав зброю»: у Хмельницькому відбулася акція пам'яті за загиблими в Оленівці 10:31 За 5 тисяч доларів до Румунії: на Хмельниччині затримали організатора схеми для військовозобов’язаних
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому
keyboard_arrow_up