Уряд виділив на будівництво другої нитки Чернелівського водогону 11 мільйонів гривень

Уряд виділив на будівництво другої нитки Чернелівського водогону 11 мільйонів гривень
Згідно із постановою Кабінету Міністрів України №543 від 3 серпня Хмельницькій області виділено 11,5 мільйона гривень. Переважну більшість цих коштів спрямовано на будівництво другої черги водогону від села Чернелівка Красилівського району до Хмельницького.

Кабмін провів розподіл субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій між місцевими бюджетам. Зокрема виділено кошти і на хмельницьку область.  

Нагадаємо, що рішенням 51 сесії Хмельницької міської ради "Про внесення змін та доповнень до бюджету міста Хмельницького на 2015 рік" № 31 від 15 липня на будівництво другої черги Чернелівського водогону від села Чернелівка Красилівскього району до Хмельницького виділено більше 6 мільйонів гривень.

«Це дасть можливість впродовж 2015 року побудувати ще 3 кілометри водогону. Насьогодні вже побудовано і працює у двотрубному вимірі 12,9 км Чернелівського водогону із загальної протяжності 34 км», - повідомляє пре-служба Хмельницької міської ради.

 

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.

Коментарі (9)
  • Анонім
    це Симчишина заслуга. він за місто подбав
  • Анонім
    Люди, які з будь-якої доброї справи сміються не заслуговують на добре життя. Життя в багні і у вічному скиглінні вам краще. Бідолашні
  • Анонім
    Чернелівський водогін імені Чернилевського
  • Дмитрий Казанцев
    и сделан он ио румынских гнилых труб
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Хмельницького за сьогодні
18:27 До +36: прогноз погоди для Хмельницького на тиждень 17:17 Для майбутніх першокласників у Хмельницькому проведуть безкоштовне тестування 16:23 Під час бійки в Хмельницькому районі помер чоловік 15:16 5 смаків Хмельниччини: що спробувати та купити в області photo_camera Від читача 12:14 Пропозиції до Бюджетної декларації на 2027–2029 роки 14:12 Планові відключення світла у Хмельницькому 29 червня - 3 липня (ГРАФІК) 13:37 На обладнання для «Безпечного міста» витратять майже 3,1 мільйона гривень 12:12 Хмельницький в Instagram: 10 кращих фото за тиждень photo_camera 11:07 Яким був Хмельницький у 1980-их роках: фотопідбірка photo_camera 10:13 Конопля у садку і граната: у двох жителів Кам’янеччини провели обшуки 09:04 Вперше в Україні: у Хмельницькому безкоштовно відновили водійське посвідчення звільненому з полону воїну 07:20 «Це фундамент нашої державності»: Іван Гончар вітає хмельничан із Днем Конституції (пресслужба І. Гончара)
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому
keyboard_arrow_up