В Дунаївцях надвичайники врятували чоловіка з палаючого будинку

В Дунаївцях надвичайники врятували чоловіка з палаючого будинку
Фото: ДСНС
  • Врятованому 72 роки.

На Хмельниччині на пожежі житлового будинку вогнеборці врятували чоловіка. Про це розповіли у Службі з надзвичайних ситуацій.

Зазначається, що сталось займання вчора ввечері, 20 липня. О 19:55 рятувальникам повідомили, що загорівся житловий будинок в Дунаївцях. Коли вогнеборці прибули на місце – палало 12 квадратних метрів. Пожежники взялись за боротьбу з полум’ям, та, коли гасили будинок, то помітили всередині чоловіка. Його вдалось вивести на повітря. Врятований, повідомляється, з 1952 року народження.

«Завдяки оперативності та злагодженості підрозділу, пожежу вдалося приборкати у тих масштабах, яких вона набула на момент прибуття, не допустивши розповсюдження полум'я на всю площу будинку», розповіли у відомстві.

Відео дня

За словами надзвичайників, причина займання ще з’ясовується. 

 

Загалом, як додали рятувальники Хмельниччини, за минулу добу вони виїжджали гасити займання 6 разів. Площа всіх пожеж склала близько 700 «квадратів».

Читайте також:

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.

Коментарі

keyboard_arrow_up