В хід пішли яйця: Хмельницькі активісти зірвали зібрання "тергромади"

В хід пішли яйця: Хмельницькі активісти зірвали зібрання "тергромади"
Фото depo.ua

Члени самопроголошеної територіальної громади зібралися на конференцію. Там на них чекали активісти. Не з пустими руками. 

«Тергромаду» не зупинили обшуки. Її члени вирішили зібратися на конференцію. Та в приміщення Будинку Профспілок їм не вдалося навіть зайти. При вході на них очікували представники «Самоооборони», «Соколу» і «Правого сектору».

- Це збіговисько ходить в лікарні, їздить по дорогах, але не платить податки. І державної влади вони не визнають. Їхня діяльність є протиукраїнською, - розповів «ВСІМ» лідер «Правого сектору» в Хмельницькій області Анатолій Медведчук.

Обкидання яйцями і словесні перепалки біля Будинку Профспілок тривали майже годину. За порядком слідкували патрульні. Прибув на місце і т.в.о. начальника Хмельницького відділу поліції Володимир Калашнік. Він заспокоював натовп. Більше вговорював представників «тергромади». Мовляв, саме вони можуть спричинити конфлікт/

Станом на 11:40 представники «тергромади» пішли писати заяву до поліції. Вважають, що на них незаконно тиснуть і заважають працювати. Активісти запевнили «ВСІМ», що не допустять проведення конференції чи інших зібрань. 

Головний поліцейський міста прозвітував у на своїй сторінці Фейсбук про конфлікт між "тергромадою" та активістами. Останні так і не дало самопроголошенцям провести конференцію «Безпосереднє самоврядування і пряма демократія в Україні». Обидві сторони подали заяви до поліції. Чотири надійшло від "тергромадівців", ще одна від активістів. 

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Facebook, Telegram, Instagram, Viber та YouTube.

Коментарі (6)
 • Анонім

  - Це збіговисько ходить в лікарні, їздить по дорогах, але не платить податки.ХО-ХО-хо!!  а фирмы ети приезжие  , нанимающие батраков на работи, регистрируются в офшорах в домениканской республике ???

  или плотят ПОДАТОК В СВОИ ЗАРЕГИСТРИРОВАЫЕ НА ЖЕН,: часных пенсионых фонди,  часные страховые компании  , часных благотворительные организацие, частные садики школы , часные церкви и их фонды , и содержащие свои счета , своих банках , кстати их можно было открывать как пип без лицензии???
 • Анонім

  Ну и что здесь такого, вот у нас в селе тоже есть териториальная громада, так вот например  водитель зила дядя вася что возит песок и арматуру  тоже плотит в териториальную громаду 40 грн в год, и серожа имеет в селе 5 коопераций и тоже плотит в териториальную громаду 350 грн в год
 • Анонім

  Основні завдання діяльності голови тиритриальной громады села ружичная напрер  мікрорайону КВАРТАЛЬНИЙ : 2.1. Створення умов для участі жителів у вирішенні питань місцевого значення в межах Конституції і законів України. 2.2. Задоволення соціальних, культурних, побутових та інших потреб жителів шляхом сприяння у наданні їм відповідних послуг. 2.3. Участь у реалізації соціально-економічного, культурного розвитку ВІДПОВІДНОЇ ТЕРИТОРІЇ, інших програм
 • Анонім

  Голова тиритриальной громады села ружичная напрер  мікрорайону КВАРТАЛЬНИЙ: • здійснює заходи по виконанню плану господарської діяльності на поточний рік; • організовує роботу комітету; • скликає та проводить засідання; • організує виконання рішень комітету мікрорайону; • є розпорядником коштів, підписує рішення та інші документи комітету, представляє його у відношеннях з міською радою, виконавчим комітетом,фізичними та юридичними особами; • виконує доручення комітету; • виконує інші повноваження; • проводить прийом громадян три рази на тиждень спільно з секретарем; • скликає та проводить збори громадян за місцем проживання щодо вивчення питання участі мешканців у проектах, каналізування, водопостачання та асфальтування.
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Хмельницького за сьогодні
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому
keyboard_arrow_up