В Україні хочуть заборонити секонд-хенд

В Україні хочуть заборонити секонд-хенд
Фото ілюстративне
  • У Мінсоцполітики планують заборонити ввезення секонд-хенду в країну під виглядом гуманітарної допомоги.

Міністерство соціальної політики розробляє зміни в нормативно-правові акти України щодо заборони ввезення на територію країни вживаних речей у якості гуманітарної допомоги. Про це повідомив заступник міністра цього відомства Олег Коваль, пише "Інтерфакс-Україна".

Як зазначив посадовець, існують пробіли в законодавстві, якими користуються бізнесмени, щоб не платити податки. Вони ввозять секонд-хенд як гуманітарку і тому не сплачують податки, але потім продають вживаний одяг.

  • "Ми гідна нація і нам не потрібні мільйони тонн секонд-хенду в країні", - сказав Коваль.

Щоправда, Коваль пояснив, що винятком буде одяг спеціального призначення, який направляється з-за кордону армії, поліції, ДСНС, СБУ, медицині. 

Додайте Всім.юа до вибраних джерел у Google

Коментарі (4)
  • Юрій Петрович
    1. Краще було почати з неділі, спочатку обмеживши роботу по неділям, а згодом повністю виключити неділю як робочий день.

    2. Наступний крок - щоб батьки несли відповідальність за виховання власних дітей, а не перекладали це на дідусів, бабусів, прадідусів, прабабусів тощо...Вони своїх дітей виховали, і заслужили на свій відпочинок після важких трудових буднів.... а час від часу на вихідних чи святах можуть навідувати нащадків, на півдня-день...А не навпаки, коли батьки тижнями на "важкій роботі", а до дтей навідуються на годину другу раз на два тижні а то й місяць..

    3. батьки, які виїхали закордон на заробітки, і залишили дітей на виховання на родичів хай сплочують за послуги "бебісіттерів" за повну добу їх перебування за кордоном.

    4. Дітям не потрібні зароблені за кордоном доляри і єврики чи фунти.... їм потрібні тато і мама, сім'я, все.... час проведений з дітьми  це найкраще всяких заробітків. Краще вже на Україні заробити менше, але бути з сімєю, чим розвалити сім'ю, і жити окремо

    5. Смі'я і діти має стати пріоритетом над роботою, заробітками, і "парубоцькими і дівицькими" походеньками "наліво"

    6. Перегляньте фільм НЕЗАПЛАНОВАНА (UNPLANED) 2019року, як жінки так і чоловіки, перш ніж ходити на "ліво"
  • Сіма
    Нарешті взялись за євроганчірки. Сподіваюсь не буде євроганчірок, євроблях і всього що починається на "євро", бо воно все вживане і шкідливе для українців і України.
  • Анонім
    Епоха бідності минула. Тепер епоха злиднів.
    Sidorcuk Masa reply Анонім
    Взялись за юлькин бизнес))
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Хмельницького за сьогодні
11:27 Хмельничанка ошукала людей, пропонуючи їм погасити онлайн-кредити 10:58 Двоє загиблих та один травмований: судитимуть водія, що допустив зіткнення із потягом 10:21 У жителя Летичева, підозрюваного в зґвалтуванні, знайшли дитячу порнографію 09:55 Ціни на пальне у Хмельницькому (ОНОВЛЮЄТЬСЯ) Від читача 19:27 Поліцейські викрили власника медіаресурсу на вимаганні за видалення публікацій і повідомили йому про підозру в Берліні 09:18 Вночі на Хмельниччині збили «шахед» 09:00 Курс валют у Хмельницькому на сьогодні, 27 серпня (ІНФОГРАФІКА) 20:37 Планові та аварійні відключення світла у Хмельницькому (ОНОВЛЮЄТЬСЯ) 19:48 «На щиті» повертаються п’ятеро воїнів з Хмельниччини 18:08 Житло для студентів у Хмельницькому: скільки коштують гуртожитки і кімнати 17:30 У Хмельницькому відбудеться автопробіг на підтримку військовополоненних та безвісти зниклих 16:47 У Хмельницькому зафіксували аварійні відключення світла (АДРЕСИ) 16:04 Критичний рівень Дністра та інших річок області: що кажуть експерти 15:32 Розкаялась у в’язниці і пішла воювати: в Хмельницькому попрощались із 39-річною Наталією Шелестовою 14:55 Громаді на Хмельниччині через суд повернули 50 га землі 14:16 Судитимуть браконьєра, який на Південному Бузі нарибалив на понад 1 млн грн 13:29 «Ніколи не жалівся й не ховався»: попрощалися з Андрієм Дацьковим 12:47 В Молодіжному парку відбудеться концерт «Квіт Подільського танцю» 12:09 Симчишин призначив двох директорів закладів освіти (ІМЕНА)
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому
keyboard_arrow_up