В Україні хочуть збільшити тривалість відпустки

В Україні хочуть збільшити тривалість відпустки
  • Додаткові дні є вимогою ЄС щодо трудового законодавства України.

В Україні щорічна відпустка складає 24 дні. Проте в українців з’явився шанс відпочивати довше, адже проект нового трудового кодексу передбачає збільшення відпустки, про це йдеться в сюжеті ТСН.

Зараз ми орієнтуємося на трудовий кодекс, якому майже 50 років. До нього уже вносили сотні поправок, але без нового не обійтись –  запевняють у Мінсоцполітики.

Як зазначають, два роки тому депутати схвалили відповідний документ, проте далі справа не пішла. У новому кодексі, окрім продовження відпустки є статті про можливість дистанційно працювати, встановлюються додаткові гарантії виплат вагітним тощо.

Відтак, якщо зараз більшість українців мають відпустку 24 дні, в разі схвалення кодексу, до них додадуть ще 4 дні. Плюс до них 11 державних свят – у сумі виходить 39 неробочих днів.

 

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Facebook, Telegram, Instagram, Viber та YouTube.

Коментарі (3)
  • валентина

    Кен
  • валентина

    А в приватных предпринимателей нет отпуска вообще, за 30 лет проплат нет и не было отпуска, больничного, больничного на детей, родовых, после родовых, декретных нет, не было больничного, а стажа за все по оплаты засчиталось аж три месяца !!! И то что пишут, ето вранье!!! За что люди платили?? Людоньки,а как же на старости? Им что пенсии не будет? Будут бомжами? Как на старости жить с тремя месяцами трудового стажа за тридцать лет проплат ??
  • Мит

    проект Трудового кодексу "гуляє" у Верховній раді з 2002 року
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Хмельницького за сьогодні
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому
keyboard_arrow_up