В Україні здорожчали біометричні паспорти: яка вартість

В Україні здорожчали біометричні паспорти: яка вартість
Ілюстративне фото
 • З 1 січня в Україні подорожчало оформлення біометричних паспортів.

В Україна зросла загальна вартість оформлення паспорта громадянина України у формі ID-картки та паспорта громадянина України для виїзду за кордон. Про це передає пресслужба Державної міграційної служби України, пише Укрінформ. 

«З 1 січня 2022 року Державне підприємство «Поліграфічний комбінат «Україна» через підвищення цін на сировину та матеріали змінює вартість бланків окремих біометричних документів. У зв’язку з цим зросте загальна вартість оформлення паспорта громадянина України у формі ID-картки та паспорта громадянина України для виїзду за кордон», - йдеться в повідомленні.

Яка вартість:

Оформлення паспорта громадянина України у вигляді ID-картки протягом 20 робочих днів коштуватиме 372 гривні (126 за адміністративну послугу і 246 гривень за бланк), а за 10 робочих днів - 498 гривень (252 за адміністративну послугу і 246 гривень за бланк). Перше виготовлення паспорта в такій формі залишиться безкоштовним.
 
Оформлення паспорта громадянина України для виїзду за кордон терміном до 20 робочих днів коштуватиме 733 гривні, а у строк до 7 робочих днів або до 3-ох (за наявності підстав) - 1085 гривень.

До слова, українці, які оплатили адміністративні послуги та подали заяви для оформлення документів до 31 грудня 2021 року, отримають документи за старою ціною.
 

 

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.

Коментарі (4)
 • Dmitriy Dmitriy

  Все для людей!
 • Василь Іванович

  Отримання паспорта має бути безкоштовним. Чи то внутрішнього, чи закордонного.
 • Іван Косин

  В Україні зроблят населеня 20 міліонів.і всі з бірками на вухах.

  Татьяна Тищенко reply Іван Косин

  Не згоден з вами.  10 мільйонів і не більше.

keyboard_arrow_up